Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Ta przerwa i figura anorektyczki. Jeśli ktoś uważa ją za piękną to gratuluje gustu...

Lukininho

100% sie zgadzam , w Heartbreaker. Licencja na uwodzenie wyglada FATALNIE

Lukininho

fakt jest dość szczupła, no i ma przerwe między zębami, ale co w związku z tym... ma być taka sama jak reszta aktorek? wybielone równe zęby, ciało idealne itp.? wyróżnia się czymś przynajmniej.

użytkownik usunięty
__Madzia__

dokładnie. Nie ma przynajmniej tego końskiego uśmiechu jak większosc amerykańskich aktorek. Jest po prostu naturalna. Też uważam ze za chuda ale taka po prostu juz jest...... za to chłopaka to jej można tylko pozazdrości i jakoś Deppowi nie przeszkadza ta szparka między zębami :P

Się zgadzam w zupełności.

Lukininho

Taki jej urok, miałam 14 lat to mówiłam że jest brzydka garbata i koślawa bo wszyscy jej zazdroszczą deppa i też zazdrościłam:P Ale tak naprawdę ona ma coś w sobie, nie jest klasyczną pięknością ale też nie można powiedziec że jest brzydka, taki jej urok. Jest coś czego jej zazdrosczę, ma świetne wyczucie stylu i po prostu rewelacyjnie się ubiera. to chyba tyczy się ogólnie Francuzek że lubią przełamywac jakies stereotypy a przy tym potrafia się pomysłowo ubrac, innym przykładem jest Marion Cotilard. Depp po prostu nie mógł się w niej nie zakochac, pasują do siebie i tworzą długi związek jak na realia Hollywood.

alien_2

a wg mnie ta diastema właśnie nadaje jej uroku, wyróżnia spośród innych aktorek. ;p i śliczną ma figurę.

użytkownik usunięty
Lukininho

Dziękuję za gratulacje :) wiem że mam świetny gust :)

I ja też o tym wiem., bo mam gust podobny do Twojego.
Chociaż nie zakładałbym się o to.
A Vanesse trochę bym jednak podkarmił, żeby taką chudzinką nie była. Poza tym bardzo ładna. Brak zastrzeżeń. I jak napisał poniżej Unexceptional - szparka super. Między zębami oczywiście

użytkownik usunięty
HRA

Mój gust jest bardzo zróżnicowany :-) Moim ideałem jest Marylin Monroe :)
Co do Vanessy - szacunek że nie ponaciagała się botoxem jak guma i nie wypełniła szparki - między zębami oczywiście :-)
Taka w sam raz w typie Johnny'ego Deppa, Kate Moss z którą był 4 lata jest troche do niej podobna :)

Lukininho

super jest ta szparka między zębami, dodaje jej uroku i sprawia, że z nikim jej nie można pomylić:)

Lukininho

Ech.

Lukininho

Zgadzam się... nie wiem co Johnny Depp mógł zobaczyć w takiej kobiecie.. może lubi takie szpary między zębami ;P

camelflo

camelflo, podobno nie tylko wygląd się liczy;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones