Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Na wstępie napisze spierdalajcie:) wszyscy którzy źle piszą o Vanessie.Ja osądzam to tak ona jest piękna i takiej urody to tylko pozazdrościć.Ma talent jako aktorka i piosenkarka.Musiałam napisać coś co byłoby pozytywne do Vanessy ale głupie do tych głupków którzy ,negatywnie o niej piszą!A i jeszcze jedno swoje rozżalenia miłosne o Johnnym w stylu:jak on może z nią być,itp.piszcie na jego forum ewentualnie napiszcie na kartce włóżcie do butelki i wsadźcie sobie w dupe. Z poważaniem Marta :*

m3804

Witaj!
Zgadzam się z Tobą.
Pisałam chyba ze 100 razy co o tym sądze i o tych ludziach którzy się tak wypowiadają.Nie mam już siły ale i tak nie ma na to rady.
Dobrze napisane "Wasze zdanie mam w..." ja też bo zaczęłam wątpic czy tłumaczenie czegos niektórym ma sens skoro się wypowiadają tak a nie inaczej.
No cóż,po prostu interesuje mnie moje zdanie i innymi się nie przejmuje.
Nikt mnie tu nie zna więc nie obchodzi mnie co inni o mnie myślą chociaz staram się byc kulturalna bo to trochę o mnie świadczy.
Tak więc Vania górą i pozdrawiam serdecznie:)

m3804

Dzięki ja może nie przebierałam w słowach, ale co tam swojego zdania bede bronić a jak!:)

m3804

Ostro, ale inaczej się już do tych ludzi nie da. Oczywiście się zgadzam i naprawdę mam już dość tych durnych komentarzy. Sprawia im to chyba radość. Nie będę się znów powtarzać, bo robiłam to mnóstwo razy i jak widać nie skutkuje. Miejmy nadzieję, że Twój post coś zdziała :)
Pozdrawiam :)

vanessa_4

Nooom bravo!!!! Skoro ty nie przebierasz w słowach to i ja nie będę:D A więć WYPIERDALAĆ STĄD ZASRANE GNIDY, JAK SIĘ WAM COŚ NIE PODOBA W VAN TO WASZ PROBLEM, A MY NIE MAMY ZAMIARU CZYTAĆ BEZSENSOWNYCH BZDUR. Noo i po sprawie, a teraz do fanów( oczywiście zwłaszcza do Klaudii:D) bardzo lubię Van i ją podziwiam i bardzo was wszystkich pozdrawiam. Noo tak czy inaczej idioci zawsze się znajdą, więć musimy się przygodować na kontratak:D BRAVO, trzymajcie się ciepło. ( Aaa no i Klaudia przepraszam że tak rzadko się odzwyam ale ostatnio jakoś na nic czasu nie mam:D) Pozdro:*

Jake

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO DLA KLAUDII:D JESTEŚ DOBRA DZIEWCZYNO:D ALE COŚ MI SIĘ ZDAJE ŻE DO TYCH IDIOTÓW CHOLERNYCH NIC NIE DOTRZE, NIE MA SIĘ CO PRODUKOWAĆ NA TĘPAKÓW Z OGRANICZONYM ŚWIATOPOGLĄDEM. POZDRO LOODZIKI.

m3804

Zgadzam się z Wami bardzo. Vanessa jest cudowna, piękna, ma cudowną szparę między zębami i głos. Ja rozumiem, że ktoś może jej nie lubić, ale wydaje mi się, że zanim zacznie pisać, że jest brzydka, głupia i ma brzydki głos to powinien usłyszeć kilka jej piosenkek poza One i Joe le taxi, pooglądać jej zdjęcia i poczytać wywiady z nią. A nie pisać, że jest paskudna i obleśna, bo "zabrała mi Deep'a" (cytat :)).
Pozdrawiam wszystkich fanów i zapraszam na http://vanessaparadis.fora.pl [vanessaparadis.fora.pl]

:*

Mandally

Marta - inteligencja.
Tego Tobie chyba brakuje.
Zaczynając tak ładnie temat.
Co z tego że komuś może sie Vanessa nie podobac - każdy ma swoje zdanie.

NaShI

ty nie zrozumiałeś sensu tego postu.a szkoda

m3804

....biedna Martusia nikt nie zrozumiał sensu jej postu...:/ Oj jak mi cię szkoda.. Gdybyś było inteligentna i napisała coś z sensem to by nie było sprawy... szkoda słów.
Pozdro dla fanów Van

Jake

Jake weź sie pierdol to na Ciebie szkoda słów głupi chuju!Taki mocy pewnie tylko przez neta jesteś gdybym Cie spotkała na ulicy to została by po tobie schnąca czerwona miazga!cioto!

m3804

jak dla mnie to trochę za osttro, choc ostatnie zdanie było świetne:D:D:D
moim zdaniem; każdy moze uważać, ż ejest brzydka, cyz ocś, dla mnie ejst bardzo ąłdna, ma nietypową urodę, lubie jej piosneki i sposób bycia
ale już mnie to wkur**a jak dziewczyny piszą: czemu on z nią jest, ona jest wstrętna" albo "ona nie jest niego warta"
ludzie odwalcie sie od niej! kurde chyba jego sprawa z kim jest, na pewno lepsza jest ona niż wy, skoro uważacie ja za takie dno, a siebie to pewnie za super laski!

martini215

martini215 wiesz jestś drugą osobą która na tym forum mnie nie wkurza i nie czepia się mnie i cieszse sie,że okazałaś się osobą spełna rozumu i zrozumiałeś mojego posta!

m3804

dzięki:) nikt na tym forum jeszcze mnie tak nie docenił:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones