Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

i nie wiem co ten Depp w niej widzi ale o gustach się ponoć nie dyskutuje :P
Fajna szpara? ;D

http://celebrite.aol.fr/content.do?id=53740&v=1168567316560

cameron88

A może widzi to czego Np Tobie brakuje ?:) Może Vanessa nie ma skłonności do takiej krytyki innych osób, moze właśnie dlatego wybrał ją a nie Ciebie droga koleżanko.

cameron88

Skoro twierdzisz że o gustach się ponoć nie dyskutuje.To po co zaczynasz ten temat.

veine_

Harnaś, nie widziałeś mnie więc nie pieprz głupot. Mówisz tak jakbym się przechwalała swoją osobą a ja nie widzę w swojej wypowiedzi czegoś takiego. Po prostu jak się jest osobą publiczną to powinno się jakoś wyglądać. Elizabeth czy jak Ci tam, zalozylam taki taki temat bo taki mam kaprys i Tobie nic do tego . Ave

cameron88

jeżeli nic jej do tego to po co tu jest takie takie coś jak 'odpowiedz' ? A zresztą ja też chciałbym cię zobaczyć... Pisze to chyba 4 raz ale napiszę jeszcze: jeżeli takiemu Deppowi (który mógłby mieć każdą laskę) to nie przeszkadza to po cholerę wy się jej czepiacie (tutaj akurat kieruję to do cameron). Zazdrościcie jej tego że nie jest super a ma takie męża czy co?

Nieaktywny_2

a czego mam jej zazdrościć? no dobra ma dużo kasy ale każdy z nas by chciał ją mieć. Słuchajcie figurkę ma ładna ale z licami już gorzej i te zęby;P poza tym mam prawo do własnej opinii , w końcu to forum

cameron88

Vanessa ma swój osobisty urok i jest osobą oryginalną w urodzie i z pewnością uznaje granice, których przekroczyć nie można z pewnością, a ty zapewne przekroczyłaś ją nieraz. I mówię tu o zwyczajnej ludzkiej życzliwości.
Gdybyś spotkała ja, stanęła z nią oko w oko to czy powiedziałabyś jej prawdę szczerze prosto w oczy. Wątpię.
Żałuję, że nie miałam zaszczytu Cię zobaczyć, a na 100 % też znalazłabym jakąś szparkę ^^
Masz kompleksy, czy jak?
Johnny to mądry facet i z pewnością nie przywiązuje takiej wagi do wyglądu jak do duszy.

jasna_cholera

Może wg Ciebie jest brzydka ale Johnny ja kocha i powinnas to uszanować. Nienawidze takich postów wygląda to tak jakbyś była zazdrosna miłość Johnny'ego do niej. To jest okropne. Przecież nie tylko wygląd się liczy. On jest z nią szczęsliwy i powinniśmy i my jako fani się cieszyć,że mu się układa.
Kompletnie nie rozumiem po co ludzie zakładają takie durne tematy...

P.S. Wg. mnie Vanessa jest bardzo ładną kobietą a przede wszystkim jest naturalna a nie "plastikowa" jak wiekszośc gwiazdek Hollywood.

Joasia16

jak jestes taką fanatyczką Deppa, to nie wiem, czy Depp byłby zadowolony, gdyby wiedział, że tak ją obrażasz. Dostałabys pewnie za to w morde albo dosć ostro skrytykowana. Zniosłabys? Krytykę od SAMEGO Johnnego Deppa?

Ynes

Gdyby Vanessa tak przywiązywała uwagę do wyglądu jak ty to pewnie zlikwidowałaby tą szparę między zębami, ale widocznie dla niej i Johnnego liczy się przede wszystkim CHARAKTER. Dam Ci dobrą radę- najpierw zastanów się nad sobą, nad swoim wyglądem i postępowaniem, a potem krytykuj innych. Najłatwiej jest wytykać cudze niedoskonałości. Ja np. uważam, że lepiej jest, że Johnny jest z Van, a nie z dziewczyną, która wygląda jak klon Jessiki Simpson (pod względem urody i inteligencji). Pozdr!

Lady_From_Burton_World

hahaha charakter.... owszem...jest ważny ale czy wy dziewczynki wybrałybyście obleśnego grubasa , śliniącego się na kiełbasę? i miałby za to super extra charakter? nie wydaje mi się. wygląd jest bardzo ważny. Nie jestem fanatyczką Deppa, tylko lubię go jako aktora a to co myślę o Vanessie to moja sprawa i mam to w nosie co Johnny by o tym myślał.

cameron88

Jeśli ten nie śliniący byłby na tyle rozgarnięty i dostępny, to na pewno tego drugiego ;)Natomiast nie jest to dobre porównanie w tym przypadku. Vanessa nie jest piękna, natomiast ma w sobie coś co mnie kręci :)

Harnas_3

Ale jesli autorka uważa się za fankę Deppa to nie powinna obrażać ludzi których on szanuje a tym samym jego. Chyba ze jest fanka Jacka Sparrowa to w takim przypadku się nie dziwię;))

Joasia16

A i jeszcze jedno Vanessie daleko do tłustego obleśnego faceta ;D
Nie jest idealna ale ma coś w sobie za co ją lubię.
Twoje porownanie raczej o niczym nie swiadczy.

Joasia16

heh jeszcze raz mówię, Deppa lubię oglądać ale nie jestem jakąś tam jego zagorzałą fanką i nie należę do sekty ludzi, którzy go aż czcią :D:D(taka mała aluzja). No i niech Wam się ona podoba, może naoglądałam się zdjęć, na których po prostu wyszła nieładnie.

cameron88

Zrozumiałabym bez dodania tekstu "taka mała aluzja". Nie mam ołtarzyka Deppa w domu przykro mi;) Tym samym go nie czczę poprostu lubię oglądac jak gra:)A obrazanie kogokolwiek ze znanych jest troche nie na miejscu bo mozesz tym samym obrazić niektórych uzytkowników. Tyle. Mam nadzieję,że topor wojenny zakopany;)

Joasia16

e tam, żadna wojna po prostu wymiana zdań. Ta aluzja była do użytkowniczek forum pana Rubika ;D "sekta" jakich mało ;P
Depp jest fajny, ja tylko napisałam co ja myślę, a Johnny to może mieć głęboko w nosie ładnie mówiąc

Harnas_3

Co do wypowiedzi HARNASIA, to się nie całkiem zgodzę. Ten śliniący grubas został nam przedstawiony bardzo odpychająco i to złe porównanie, bo szukam tutaj na tym forum innych jej wad, które przedstawicie, ale bum... nie widzę. Przeszkadza wam jedynie szparka między zębami. Nikt nie jest idealny, każdy ma jakąś niedoskonałość. Czy autorka tematu jest najpiękniejszą kobietą na świecie? Zapewne nie, bo naprawdę każdy ma coś co innemu się nie spodoba, dlatego... albo nie.. Pozostawię to bez komentarza.

cameron88

Nie jest piękna, ale jak dla mnie jej jedyna wada to te zęby (do których nic nie mam), bo jest ładna, nawet bardzo ładna. I to porównanie jest głupie, bo powinnaś opisać ładnego faceta, z zębami takimi jak Vanessa i z extra charakterem - jako jej odpowiednik

cameron88

Vanessa przynajmniej nie robi się na te wszystkie "idealne" i sztuczne gwiazdy. A szparę między zębami ma tak jak wielu innych ludzi na świecie. I z tego wszystkiego wynika, że musi mieć ona niezwykłą osobowość i pewnie to urzekło Depp'a.

Większość z ludzi zakładających takie wątki powinno się zastanowić najpierw po co to pisze, bo jak mniemam jest to forum o FILMIE [tu akurat o konkretnej osobie] i raczej do gry aktorskiej nie jest potrzebna ocena urody, a jak tak bardzo chcecie oceniać ludzi to znajdźcie sobie forum poświęcone urodzie, wyborom miss czy innego chłamu NIE ZWIĄZANEGO Z FILMEM, albo sami sobie sprawcie frajdę z wytykania wad patrząc w lustro :-)

ann.

Ann_22

Ann,
napisalas dokladnie to, co sama sadze na ten temat. Czasem smiac mi sie chce z ludzi,ktorzy zwracaja uwage na tak nieznaczne "defekty" (chociaz znam wielu ludzi,szczegolnie facetow,ktorzy mowia,ze takie przerwy sa sexy i wrecz dodaja uroku).
Nie mniej jednak, jak napisala moja przedmowczyni, to nie jest forum na temat urody i nie ma sensu dalej strzepic jezyka dla zawistnych ludzi z kompleksami lub tych ,ktorzy mysla,ze sa doskonali w kazdym calu... Zycze im tylko,zeby kiedys ugryzli sie w jezyk wlasnymi jadowitymi zebami...

southern_flower

"(chociaz znam wielu ludzi,szczegolnie facetow,ktorzy mowia,ze takie przerwy sa sexy i wrecz dodaja uroku)" - nie wierzę w przesądy (ale ten jest związany z tym co napisałaś), ale znam jeden, który mówi, że dziewczyny ze szparką maja powodzenie u facetów.

Nieaktywny_2

I najlepszym przykładem jest Vanessa:) Kobiety na całym świecie jej zazdroszczą;)

Joasia16

racja, a ja jej gry aktorskiej nie znam dlatego nie oceniam. Bo nie wiem.

cameron88

Więc skoro nie wiesz, to idź... w siną dal ^^

jasna_cholera

Wiesz, to forum jest dla wszystkich... I nikt nie m zamiaru na twoje 'idź' przestać się udzielać. :] Ciekawe czy ty tak dobrze znasz Vanessę.

p.s. Niezłą fote sobie strzeliłaś ;)

Nieaktywny_2

Kamila C, ja w tym poscie nie ocenilam gry tylko urode, najpierw dziecko idz do szkoly i naucz sie czytac ze zrozumieniem a dopiero potem sie udzielaj.
Dziekuje za komplement ;) buziaki

cameron88

Właśnie widzę, że oceniasz urodę, ale zacznijmy od tego, że to jest Filmweb i to ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. FILMweb. Czyli ocenia się grę aktorską, a nie urodę. :-/ I kto tutaj nie umie czytać ze zrozumieniem??
K.

jasna_cholera

wiem o tym ale miałam taki kaprys żeby jej urodę określić! Skoro inni piszą, że jest piękna to ja dlaczego nie mogę napisać odmiennego zdania? o moje czytanie z zrozumieniem się nie martw, zawsze miałam z tego bardzo dobre oceny ha :D

cameron88

ludzie, czego się czepiacie?
Skoro Johnnemu się podoba to niech sobie z nią będzie. Może nie jest super piękną gwiazdą Hollywoodu, ale szkaradna też nie jest więc w czym problem?

cameron88

Ależ oczywiście, możesz sobie mieć odmienne zdanie, nie mam nic przeciwko, miej je sobie, ale gdybyś w ogóle tego nie zaczynała inni też by nie pisali, że jest piękna. Tak bardzo Ci to przeszkadza?

Wolisz jeżeli artystka pokazuję biust wielkości dwóch dorodnych arbuzów na wierzch i maluje włosy na platynowy blond? Gratuluję gustu.
K.

jasna_cholera

skoro się mnie pytasz to nie odpowiadaj od razu za mnie, dziewczynko ;]
Oczywiście, że nie lubię takich lasek. Taką np. Dodą gardzę ;> Ale buzię ma na pewno ładniejszą niż Paradis.
Jednak dla mnie kwintesencją kobiecości jest pani Bellucci. Nie każdy się ze mną może zgodzić ale bądźmy obiektywni : jest piękna :P dobra koniec tych dyskusji heh, pozdrawiam :))

cameron88

cameron88, a nie pomyślałaś, że Johnny ją wyprał po prostu za wspaniały charakter;)? Uroda to nie wszystko. Ona go wyciągneła z dołku, zmieniła go na lepszego człowieka.

Foxi_2

ogólnie to ja wiem, że człowieka nie ocenia się po wyglądzie ale ja niestety o tym często zapominam. Brawo dla tej kobiety, skoro go odmieniła.
Być może, jest wielka sercem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones