Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Brzydka jak noc, takie jest moje zdanie. Piękność nie do zdobycia powinna grać tylko w filmach klasy B.

Nienasycony_Buhaj

Zdanie wyrażono, szkoda, że go nie poparłeś żadnymi argumentami. Jest brzydka bo ja tak mówię i hej ho.
Według mnie, ma ciekawe rysy twarzy i piękne oczy. Może nie jest wielką pięknością, ale przynajmniej nie kolejną napompowaną laską, która robi swe "super produkcje" swoim tyłkiem. .

haylenely

chyba z założenia brzydota jest subiektywna? Jak dla mnie jest brzydka, z taką L.Lohman nie ma szans a uchodzi za mega seksowniejsza.

Nienasycony_Buhaj

Jest brzydka, niestety. I te zęby, porażka. Wiem, że teraz to jej znak rozpoznawczy, ale kurczę, gdyby sobie chociaż je poprawiła, wyglądałaby o niebo lepiej!

Nienasycony_Buhaj

No nie. Bardzo ładna to Vanessa była, kiedy była młodsza. Wygladala slicznie, jak aniolek. ;D Moze teraz taka brzydka strasznie to nie jest, ale jak widac czas nie dziala na jej korzysc. Co do zebow. Mi w sumie tak nieprzyszkadzaja, dopoko sie szeroko nie usmiechnie. Ale nie sadze, ze powinna je naprawic. Wkoncu to jej znak rozpoznawczy. Co do tego, ze powinna grac w filmach klasy B. To czyli, ze jak juz czlowiek nie jest urodziwy to musi grac w filmach klasy B. ? Daj spokoj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones