Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

no, jak jakiś ptasiek :P moze nie? jezu jezu... ona i Johnny... łeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja chce johnnyego i winone!! ja chce johnnyego i kate!!!! ona go omotała, ot co *_* albo Johnny oślepł ^___^

chinese_bomb

heh;)pod wzgledem wygladu to jej duzo brakuje..ale to johnny wybiera a ty niestety nie masz tu za duzo do decydowania...johnny i winona?zastanów sie vco ty mówisz!jak by byli razem to by sobie ostro dawali w zyłe!a przynajmniej z vanessa jest cały i zdrowy i ma sie swietnie i za to powinnisy być jej wdzieczni;)
a w jednym sie z toba zgoidze .widze ze lubisz johnnego ja tez go uwielbiam;)jego role sa p

chinese_bomb

ptasiek :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

norting_

Super to ona nie jest..... Ani wzór do naśladowania...
Czy ktoś by terez o niej słyszał gdyby nie Johnny?
Z moją kumpelą mówimy na ną /\ania (Vania) ;)

Anga_Nozycoreka

nie porównuj siebie do innych bo to ży o niej nie słyszałaś to mało znaczy Vanessa jest światna piosenkarką i całkiem dobrą aktorką i jedno jest pewne nie zrobiła kariery przez Johnnego

Bene

Masz rację, karierę zrobiła sama, ale gdyby nie była z Johnnym słychać byłoby o niej tylko we Francji.

Anga_Nozycoreka

gdy cała europa śpiewała Joe le taxi o Johnnym jeszcze mało kto słyszał
a zresztą świat mas zna mysli Ameryke mało mnei obchodzi co myslą amerykanie o czym oni wiedzą a o kim nie , Vanessa nie jest znana tylko jako laska Johnnego

Bene

właśnie zdaje mi się że masz swój świat, swoje zabawki i swoją Vanesskę, bo np. ja "Paradis" słyszałm zawsze w kombinacji z "Depp", a żed miała coś o "żulach w taxi" to usłyszałam od starszego pokolenia. Każdy ma swoje 5 (lub 15) minut, a Vania wykostała tylko 3 mając naście lat. To oczywiście moje zdane i łaskawie pozwolę się nie zgodzić. Buziam

Anga_Nozycoreka

Mam wrażenie, że wszyscy zapatrzyliście się w amerykańskie uśmiechy... Tymczasem Vanessa Paradis bije na kolana te wszystkie egzaltowane holywoodzkie blondyki. A że ma swoje za uszami..? -ludzie, a kto nie ma ?! Ma dziewczyna talent i zapewniam was, że wszystko w życiu zawdzięcza sobie. To że jest z Johnnym Deppem świadczy jedynie o jej uroku.. :) Europejskim uroku.

helvetia

nie obrażając nikogo: wypisuje się z Europy.
O! zmienili zdjęcie! Tu już lepiej....
A nawiasem piszęc - to ja mam na te holiłudzkie blondynki uczulenie.

chinese_bomb

ptasiek?! przecież jest całkiem ładna. Z resztą jeżeli Johnny wziął ją za żonę to dziewczyna musiała coś w sobie mieć, no nie?

chinese_bomb

Oj nie zgodzę sie z niektórymi, ze jest świetną piosenkarką, bo skrzeczy niemiłosiernie ;)
A co do jej sławy- nie oszukujmy się, gdyby nie Depp, nie pamiętanoby już o niej. Może czasem puszczonoby piosenkę w radiu czy coś, ale ogólnie...

Sirocco

lol... ciekawa dyskusja... wg mnie vanessa jest przepiekna kobieta, dosyc dobra aktorka i piosenkarka... no ale oczywiscie kazdy moze miec wlasne zdanie i ja jak widac tez takie mam... a co do jej malzenstwa z johnnym to cuz... skoro ja poslubil to mu sie spodobala tak zewnetrznie jak wewnetrznie... tyle

użytkownik usunięty
wojtek_nigga

zgadzam się, że jest nie za piekna, zgadzam się, że skrzeczy, ale żeby od razu potępiać ją za to że udało jej się zdobyć faceta, którego kochają miliony fanek? takie topic'i zakładają tylko babki z kompleksami...

Nie potępiam jej za to z kim jest, to ich sprawa, szczególnie, że mogliby być spokojne moimi rodzicami....
Jednak chodzącą pięknością ani wzorem dla młodzieży ona nie jest....
A właśnie - młodzież owa dowiedziała się o Vanessce w wielu przypadków przez zainteroesowanie Deppem.
np. ja najpierw oglądałam "Piratów z Karaibów", potem sprawdzałam obsadę i takie tam "kto z kim", a na końcu dowiedziałam się od starszego pokolenia, że jest to mały szczur z taxówy... I okazało się, że wiedziałam kiedyś fragment "Jak kochają czarownice"...

chinese_bomb

Do kogoś tam- Depp nie poślubił nigdy Vanessy.
Po drugie- nie potępiam jej za to że jest z Johnnym, ja jej poprostu cholernie zazdroszcze i szczerze mówiąc się dziwię :D

chinese_bomb

Aha, no i owszem, mam kompleksy. Każdy ma, ty nie?

chinese_bomb

Ja tam nic do Vanessy nie mam, uważam, że jest bardzo ładna, na pewno nie jest szkaradą jak niektórzy tu ja przedstawiają, pasuje do Johnnego, na potwierdzenie kilka zdjęć:
http://minerva.ufpel.edu.br/~bira/vanessa/pics/vp_953.jpg [minerva.ufpel.edu.br/~b ...]
http://cymbidium.canalblog.com/images/French_Box_Vanessa_Paradis294.jpg [cymbidium.canalblog.com ...]
http://lifesrichpageant.typepad.com/photos/uncategorized/143g.jpg [lifesrichpageant.typepa ...]
http://a0.cpimg.com/image/94/99/8528020-8658-0110018C-.jpg [a0.cpimg.com/image/94/9 ...]
A poza tym kocham jej piosenkę: "Be my baby" :)'
Nie przesadzajmy, beztalenciem też nie jest...

mallutka

fajnie go oceniacie skoro sie dziwicie czemu z nia jest bo ona jest (według was) okropna ...widocznie ma cos w sobie skoro on z nia jest
to jest poprostu miłosc a na to nie ma rady

Bene

A jak nam sie w doma nudzi to oceniamy........ a jak :D:D:D:D Facet to dziwne stworzenie, które trzeba za rączkę prowadzić i my, wierne fanki[raczej FANATYCZKI] chciałybyśmy to zrobić z wielkim oddaniem... i najlepiej do własnego łona przytulić.... o lol (lol) ała aj (rotfl) co ja pisze? lodu.... :P:P:P:D Angusiak

Anga_Nozycoreka

Sprawa pierwsza: Vanessa nie ma talentu. I tu chyba zaproponowałabym zakończenie tej jałowej dyskusji. Bo czy jest cokplwiek co by poświadczyło ze talent ma?hmmm...przebój z lat 80tych?(ewentualnie jeszcze"be my baby"?)-ja przepraszam ale to są wsyztsko głupie ,płytkie pioseneczki a Vanessa nie prezentuje się w nich jako powalająca wokalistka.
Poza tym jej so-called aktorstwo...ale czyż ona zagrałą w jakimś naprawdę wartościowym filmie? "jak kochają czarownice"?(lol)
Sprawa druga:Vanessa jest znana jako takiej ogólnoświatowej społeczności tylko dzięki romansom z gwiazdami showbiznesu.Nikt nie kojarzył kto śpiewał "Be my baby" ale każdy wiedział kto sypia z Lennym Kravitzem...
Sprwa trzecia: mnie się ona nie podoba.
A że jest z Johnnem...jego błąd.W zasadzie musi mu z nią byc jako tako skoro jej jeszcze nie zostawił.

tarantula86msn_com

Ja ją kiedyś poznam osobiście, czuję to :P:P:P To się jej spytam skąd ma taki "talent" (lol) gwiazdka jednego wieczoru....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones