Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

ja niewiem, co wy w niej widzicie, nie chce tu nikogo obrazac ani jej ani was fanow ale przeciez ta kobieta wogole spiewac nie umie, glosu nie ma za 5 groszy, posluchajcie sobie cher albo celine dion albo jennifer rush - to są dobre ladne glosy a ona ma slaby piszczacy glosik,z resztą nawet w encyklopedi mozna przeczytac ze dopuscili ją do spiewania dzieki temu ze jej wujek byl producentem muzycznym, jak ja bym miala wujka producenta to bym teraz byla slawniejsza od dody, bo niestety jak sie ma znajomosci to nawet nie majac talentu mozna zajsc wysoko, co do vanessy to aktorką akurat jest nie zlą, widzialam kilka filmow z nią i uwazam ze niezle zagrala, a co do wygladu to wiem ze gusta są rozne ale ona wg mnie jest brzydka jak czarna noc, jak jest pomalowana i ustawiona do zdjecia (jak na zdjeciu glownym tutaj ) to tak, to ok, wyglada fajnie nawet, ale zobaczcie sobie jej fotki bez makijazu w necie albo takie z zycia codziennego - masakra, tez jestem zdania ze ona i Johnny nie pasują do siebie, przynajmniej wygladem ,Johnny jest ladny i przystojny a ona ..... bez komentarza
no ale tak Johnny wybral i nalezy to uszanowac, moze ona ma za to dobry charakter i piekne wnetrze i moze to Johnny docenil a moze poprostu jemu akurat sie podobala, niewazne, wazne ze jest z nią szczesliwy. zycze im szczescia, mimo tego ze uwazam ze talentu i urody to ona nie ma nie jestem zle do niej nastawiona.

użytkownik usunięty
niunia1118

Witam!
Przeczytalam twoj tekst i nie moge uwierzyc ze mozna takie bzdury wypisywac,ja jestem fanka Vanessy od samego poczatku i uwarzam ze jej glos jest piekny!!!kiedy slucham jej muzyki i glosu to mam gesia skorke i uwazam ze jest to kobiet pelna seksapilu i nie jest wazne to ze tobie sie nie podoba ja uwazam ze i tak bez makijazu wyglada lepiej niz Celin Dion z nim wlasnie ale nie oceniam ludzi po wygladzie i nie pisze ze ludzie nie maja uszu albo oczu bo to swiatczy o tym ze jestes plytka osoba.A jezeli chodzi o to ze Johnny jest z nia to swiatczy o tym ze ceni bardziej wnetrze czlowieka niz wyglad choc niczego jej nie brakuje.A osadzanie kogos ze zrobil kariere za pomoca wujka to jest smieszne bo z tego co wiem to wujek juz nie zyje a Vanessa nadal robi we Francji kariere i nagrala nowa przepiekna plyte a jezeli Ty chcialabys byc taka "gwiazda"jak Doda to juz wiem z kim mam doczynienia i powiem ci zeby zrobic taka kariere jak doda wystarczy wygladac jak pierwsza lepsza i wszystkich obrazac wiec nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie wybila,powodzenia,,,,

na poczatek moze to "swiatczy" sie pisze przez "d" a nie przez "t" , jesli chodzi o dode to nie zrozumialas metafory, chodzilo o popularnosc, nie zaprzeczysz ze ona jest popularna w naszym kraju a co do jej wygladu i reszty to akurat sie z tobą zgadzam. to czy vanessy wujek zyje czy nie, nie ma tu nic do rzeczy,chodzilo mi o to ze pomogl jej na poczatku kariery , a jesli chodzi o poczatkowe "bzdury" to kazdy ma prawo miec swoje zdanie, ty uwazasz ze ona jest piekna i pieknie spiewa ja uwazam ze jest brzydka i miauczy , i nikt nie jest w stanie powiedziec ktora z nas ma racje a ktora sie myli bo piekno czego by sie nie tyczylo jest sprawą gustu, a gust jak wiadomo kazdy ma inny, dlatego jest tyle rodzajow filmow, muzyki, urody itp itd bo kazdemu podoba sie co innego, i zle by bylo gdyby kazdy lubil to samo.Nie mialam na celu nikogo obrazac i ty tez nie powinnas, chodzilo mi tylko o podzielenie sie swoim zdaniem, no moze przesadzilam z tytulem postu ale jakos wtedy zly dzien mialam :P. Ok, fakt, przesadzilam, wiem ze vanessa ma wielu fanow, ja akurat do nich nie naleze ale nie wazne, kazdy artysta ma swoich fanow i przeciwnikow, to normalne. I ostatnie, co do plytkosci o ktorą mnie posądzilas to nie mowilabys tak gdybys mnie znala. Fakt ze moja wypowiedz poprzednia nie byla zbyt inteligentna ale jak wspomnialam wczesniej zly dzien mialam, przepraszam wszystkich fanow vanessy i pozdrawiam :)

niunia1118

masz spore wyrzuty sumienia . nie powinnaś . to było twoje zdanie i powinni inni uzytkownicy forum się z nim liczyć . ja nie mam nic przeciwko vanessie mnie ona ani grzeje ani ziębi . pozdro!

użytkownik usunięty
niunia1118

Tak na poczatku to jezeli chcesz komus wytykac bledy w ortografi to przeczytaj jeszcze raz swoj tekst i nie wiem czy wiesz ale kazde nowe zdanie po kropce zaczyna sie z duzej litery ale to juz na marginesie no ale widac ze jestes zlosliwa osoba choc sama nie piszesz najlepiej!!!A co do Dody to nie wiem jak wogole mozesz ja porownywac do takich artystek jaka wlasnie jest Vanessa a to ze jej wujek napisal dla niej piosenke i jej pomogl w karierze to nie zmienia faktu ze jej pierwszy utwor byl wielkim hitem i to dzieki niej a nie wujkowi.Wiesz to ze ktos ma gorszy dzien to nie zmienia faktu ze powinno sie pisac takie bzdury bo ludzie o tym nie wiedza ze pisal to ktos kto mial zly humor ale ocenia cie ogolnie po tym co przeczytal.A jezeli chodzi o gusty to wlasnie z tego co wiem to nie powinno sie na ten temat dyskutowac ale to ty napisalas ze ludzie oczu nie maja wiec dam ci dobra rade jezeli juz chcesz o kims pisac to najlepiej jak nie masz zlego dnia,pozdrawiam...

Bledow ortograficznych nie zrobilam a jesli chodzi o kropki to wiem o tym ze konczy sie nimi zdanie, poprostu tak pisalam zeby bylo szybciej, na tej samej zasadzie jak nie stosuje wiekoszosc ludzi polskich znakow by szybciej sie pisalo. O gustach moze i fakt, nie dyskutuje sie, ale kazdy ma jednak prawo sie wypowiedziec na dany temat i wtracic swoją opinie i nie pisz, ze to co napisalam to bzdury bo ja moge napisac to samo i tak w kolko bedziemy sie klocic, a po co,ja nie chce sie klocic bo nie lubie i naprawde nie jestem zlosliwa.Kazdy ma prawo miec swoje zdanie i sie nim podzielic, mozna sie z tym zgadzac lub nie ale to jest inna kwestia. A propo Dody, powtorze jeszcze raz,ze nie porownuje jej do Vanessy, chodzilo mi tylko o porownanie popularnosci przykladowej piosenkarki z naszego kraju do Vanessy, nie zaprzeczysz ze Doda jaka by nie byla jest u nas popularna. Wracajac do Vanessy przeprosilam wczesniej za swoj tekst wszystkich fanow i przepraszam ponownie, wiem ze nikt nie lubi czytac takich rzeczy na temat swojego idola i rozumiem Ciebie ze miales prawo sie obruszyc. Nie jestem jej fanką i choc ostatnio spodobala mi sie nawet jej piosenka pt "Adrienne" to raczej fanką nie zostane.Ale dobrze ze ma ona wielu fanow i ze cieszy sie Waszym uznaniem, choc ja nie cenie jej jako artystki cenie ją za to, ze Johnny Depp ktory jest moim ulubionym aktorem jest z nią szczesliwy, to znaczy ze musi byc ona dobrym czlowiekiem,dobrą zoną i matką skoro juz tyle lat są razem, i dobrze, zycze im szczescia :) , Pozdrawiam wszystkich fanow Vanessy i fanow Johnnego.

niunia1118

Jejku... Nie masz za co przepraszac, to Twoje zdanie, ktorego nie wyrazilas w chamski sposob. Masz racje ze fani nie lubia czytac takich rzeczy o osobie ktora lubia/uwielbiaja, ale Ty zrobilas to dosyc delikatnie i na mnie akurat nie zrobilo to az takiego negatywnego wrazenia. Ja jestem fanka i Vanessy i Johnnego i bardzo sie ciesze ze sa razem, wedlog mnie tworza niesamowita pare:)
Co do wygladu Vanessy na codzien to masz racje, nie wyglada oszalamiajaco, ale przeciez Ty pewnie tez nie zawsze wygladasz cudownie. No nawet nasz wspolny idol-Depp czasem wyglada przerazajaco(i nie chodzi mi tu o charakteryzacje do jakiejs roli filmowej).
Glos Vanessy... Mysle ze chodzi Ci o to ze jest w pewnym sensie dziecinny, tak? Mysle ze wlasnie to niektorych jej fanow zafascynowalo:) np mnie;)
Pozdrawiam:)

niunia1118

Problem z jej urodą polega na tym, że kiedyś była śliczna, ale kiepsko się zestarzała. Odwiedziłam jej galerię i (jeśli wygląd będzie tu głównym motywem) *wyraźnie* można ją podzielić na 2 części: przepiękne zdjęcia z wczesnej młodości i eleganckie z Vanessą nadgryzioną zębem czasu;] A jeśli chodzi o te rodzinne, to przede wszystkim widać, że jest im razem dobrze. Tyle. O muzyce się nie wypowiadam, bo poza kojarzeniem "Be My Baby" nie słyszałam żadnej jej piosenki:P

niunia1118

A to jeśli chodzi o wygląd...

http://eddiea.free.fr/vanessaparadis/presse/elle/n3348/couv3348.jpg
http://img69.imageshack.us/i/numriser00321.jpg
http://img511.imageshack.us/i/60610al61012226lo.jpg


Tak wiem charakteryzacja, ale czyż nie wygląda świetnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones