Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

Chcialam napisac ze: poPierwsze to w ciekawostkach jest blad i van na 100% niema 160cm. jezeli byla modelka to niemozliwe zeby miala az tak niski wzrost...po drugie: to niewiem czemu sie czepiacie jej zebow,dlamnie ludzie ktorzy maja przerwe miedzy zebami(miedzy jedynkami) wygladaja bardzo ciekawie...i to nieznaczy ze nie maja ich zadbanych...swiat jest jeden a kazdy czlowiek na nim jest inny...:) pozaty mjest takie przyslowie ze kto ma przerwe miedzy zebami -ma w zyciu szczescie;D nietam zeby od razu kogos namawiac do wydlubania sobie dziury w zebach ale spojrzcie na Brigite Bardot lub na Madonne-one sa piekne, maja pieniadze i nieprzeszkadza im ze ich usmiech jest inny niz innych...

Meri99

Co do ciekawostek i jej wzrostu to to nie jest błąd ona ma 160 cm wzrostu i była foto-modelką.A co do jej zębów to są zajebiste wg mnie.

Meri99

ja nie rozumiem, bo mi ten Francuz przeszkadza:P
uwielbiam vanessę!

martini215

o czym ty piszesz?jaki francuz ?czego nie rozumiesz?

Meri99

o przepraszam, mój komentarz nie do teog postu
mi sie szczerze mówiac ta jej szczerba nie podoba: bardzo psuje jej uśmich, tak to byłby piękny(jak dla mnie)
ale to jej życie i niech wygląda jak chce, to nie nasza sprawa
własnie ja nawet słyszałam, ż eona ma 158 tak bylo chyba w Vivie napisane , czy gdzieś, gdzie był wywiad z nią i johnny'm

Meri99

no przecież napisałam wyżej ,ze mi się pomyliło... rany mogłeś spojrzeć, zamiast się oburzac

martini215

Po pierwsze nie oburzam sie po drugie jestem dziewczyną więc nie mogłeś lol2 a mogłaś :)!

Meri99

no przecież napisałam wyżej ,ze mi się pomyliło... rany mogłeś spojrzeć, zamiast się oburzac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones