Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

ta cala vanessa, nie dosc ze jest brzydka, to jeszcze całkowicie pozbawiona jakiegokolwiek talantu,nie mowiac o śpiewaniu,bo tego wybitnie nie umie. i taka jest prawda.

Alaa

Wiesz,już mam dośc i nie chce mi się pisac tego samego.
Dobra,niech ci będzie,takie masz zdanie,ok tylko mam nadzieję ze nie piszesz tego z powodu jej związku z Deppem.A wogóle twoja wypowiedz jest śmieszna i nawet nie podałas zadnych argumentów.Tak to ja też mogę...Uch...

Klaudiiia

no! ja też tak mogę. Vanessa jest głupia i brzydka (dzieci w przedszkolu tak mówią, lubie spędzac czas z dziećmi, trochę się nauczyłam) :P

Alaa

Ty też jesteś beznadziejna:/ Jeżeli to zdjęcie przy nicku jest Twoje to masakra:/ Najpierw popatrz w lustro i zobacz jak ty wyglądasz a potem wypisuj takie bzdury. Van jest śliczna i utalentowana a Ty znajdź sobie inne miejsce do leczenia kompleksów. Pozdro dla faanków Vani:D

Alaa

Jesteś beznadziejna nie dość, że głupia to i pozbawiona jakiejkolwiek wyobrażni,nie mówiąc o pisaniu "mądrych" komentarzy bo tego wybitnie nie umiesz. i taka jest prawda!

Alaa

odpowiddz jest prosta;d wystacz spojrzec na jej stornke, wielka fanka Johnny`ego Depp`a i tu poprost zazdorsc, a moze sobie mysl ze kiedys z nim bedzie (lol2), ja tez jestesm lubie pana Depp`a, ale to nie oznacza ze bede obrazac, jego partnerke poporstu zalosne

Alaa

Skoro uważasz się za fankę Depp'a powinnaś zmienić nieco nastawienie do jego ukochanej osoby. Skoro nie podoba ci się jej muzyka, to nie słuchaj, proste i logiczne.
A tak na marigniesie... Ktoś kto nie ma talentu, nie zrobiłby kariery w wieku 14 lat. Zresztą co ja się będę produkowac. Nie lubisz osoby, to jej unikaj, tak żyje się łatwiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones