Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

uwielbiam deppa

użytkownik usunięty

johnnkazdy kto obejrzal choc jeden film johnnego go lubi jest swietnym aktorem ale ta dziewczyna nie dla niego on zasługuje na lepsze i to o wiele kazda chche deppa

Sorry, ale chyba pomyliłaś forum xD
<za krótki>

Annouche

A niby czemu Vanessa nie zasługuje na Johnny'ego?! Bo ma szparę między zębami(wszyscy dziwią się czemu ona tego nie usunie? bo ona nie ma kompleksu bycia idealną). To niby lepsza kolejna silikonowa lalka biegająca pół nago?! Oboje są świetni w swoimi fachu , Johnny jako aktor a Vanessa jako piosenkarka.

użytkownik usunięty
Foxi_2

poprostu jej nie lubie wiem weim chce pozostac naturalna ale jako aktorka powinna naprawde cos z zebami zrobic bo az zle sie filmy z nia oglada wiem co mowie

człowieku, jesteś kompletnie po*&@^&*##)( . a skad ty wiesz, co jest dla niego lepsze?! chyba na siłę z nią nie jest. zobacz sobie w necie jak on wyglądał i zachowywał isę jak byl z kate moss. jak zobaczyłam taki jeden ich wywiad, to aż mi się zrobiło smutno, bo takiego johnny;ego nie znałam! z vanessą stał się cudownym człowiekiem i jest meega szczęśliwy!


jak jesteś taka mądra, to prosze powiedź mi, jaki jest mój ideał faceta? na pewno wiesz to najlepiej ;]

użytkownik usunięty
martini215

juz nie chodzi o niego to on wybiera z kim jest jego wybor jka jest szczesliwy to dobrze ale i tak jej nie lubie hehe

Tak kazda <sciana>
przerazaja mnie nie ktore osoby piszace komentarze na filmwebie ;/

dajcie jej już spokój... Ona nie ma nic do swoich zębów a wy macie? bez przesady. A Depp jest z nią szczęśliwy i b. dobrze. Powinniście mu zyczyć aby tak było zawsze a wy piszecie że on na nią nie zasługuje. A skąd wiecie? Znacie ją? ... żal mi niektórych osób.

http://youtube.com/watch?v=NbVnP0QWHpI&feature=related

chyba raczej oni nie przejmują się twoimi głupimi komentarzami typu: ale ta dziewczyna nie dla niego on zasługuje na lepsze i to o wiele kazda chche deppa

a zresztą co rozumiesz przez to że piszesz : ale ta dziewczyna nie dla niego?

Nieaktywny_2

Nie rozumiem tego typu tematów. Pora sie obudzić- Johnny nie będzie czekał na Ciebie i nie przyjedzie do Polski na białym koniu żeby sie z tobą ożenić. Jak można być tak zarozumiałym? Skąd niby TY możesz wiedzieć co dla Johnnego jest lepsze? Zacytuję ci fragment jego biografii, może to Cię przekona- "Czuje się dzisiaj lepiej pod każdym względem. Przez długie lata nie wiedziałem co to jest życie, co to jest dojrzałość, co jest dobre, a co złe. A teraz, dzięki VANESSIE i moim dzieciakom, dowiedziałem sie, że najważniejsza rzecz w życiu to być dobrym ojcem." Masz prawo nie lubić Vanessy, ale krytyka pod jej adresem tylko dlatego, że Johnny jest w niej zakochany jest...głupotą. Pozdrawiam

Już myślałam ze komentarze tego typu na tym forum się skonczyły.
Co ty w ogole wygadujesz?...Jak mozesz pisac ze Johnny zasługuje na kogos lepszego skoro nie znasz Vanessy i nie wiesz jaka jest.
Moim zdaniem oboje na siebie zasłużyli.Szczególnie Johhny powinien byc wdzieczny ze ją poznał..Gdyby nie ona moze w ogole nie wiedziałabys kto to jest Johnny Depp bo nie zagrałby w Piratach!

Klaudiiia

Wiesz co Panka, ta szpara w zębach jest jej "znakiem rozpoznawczym" , rozróznia ja od reszty koleżanek i więcej z niej pożytku. Ktoś oglądał film z nią i może powie słysząc nazwisko Paradis: a to ta ze szparą w zębach, ale zapamięta ją a dla aktora każde zwrócenie uwagi na swoją osobę jest ważne. Wcale tak źle nie wygląda, ale to już kwestia gustu.

Foxi_2

Albo po prostu Johnny'ego kręcą dziewczyny z krzywym uzębieniem;) hehehe Porzućmy wszelkie aparaty do zębów xD

Foxi_2

Vanessa jest spox i chyba to własnie te jej małe ząbki ze szparką wyjątkowo mi się w niej podobają :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones