Victor Sjöström

Victor David Sjöström

8,5
767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Victor Sjöström

POSTAĆ ISAKA BORGA GRANA PRZEZ NIEGO W '' TAM GDZIE ROSNA POZIOMKI '' TO PRAWDOPODOBNIE NAJWSPANIALSZA ROLA W HISTORI KINA . (POLECAM) TO SPOJRZENIE CZŁOWIEKA KTÓRY ODCHODZI Z TEGOŚWIATA CHYBA NIEMA WIARYGODNIEJSZEJ ROLI W KINIE ŚWIATOWYM

użytkownik usunięty
Voytek

recht recht nie wiem czy najwspanilsza, ale na pewn jesdna z bardziej wybitnych, Ja pierdole widzilem ten film jush 8 razy i nadal czuje chec ogladania

użytkownik usunięty
Voytek

Jedna z wybitniejszych-tak, ale raczej nie najwybitniejsza ze wszystkich możliwych.

Po prostu genialna rola , strasznie realistyczna.Straszliwie wręcz mi się podobała!

Voytek

Hej, chciałam się spytać jaki film jego jako reżysera polecacie najbardziej?

sloneczko161

http://www.filmweb.pl/f103520/Banici,1918 Pozycja obowiązkowa na studiach filmoznawczych.

sloneczko161

dodałbym jeszcze 'Terje Vigen', 'Furman śmierci' (absolutna miazga)i zrealizowany w usa 'Wicher'. przynajmniej te udało nam sie oglądnąc na studiach. pzdr726

sloneczko161

Podobno wysoki poziom prezentuje też "Szkarłatna Litera".

GstV

Jak dobrze poszukać to można znaleźć w necie też Ingeborg Holm (mnie się udało na emule). Warto, świetny jak na warunki początku drugiej dekady XX wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones