Victor Webster 

Victor H. Webster

6,2
704 oceny gry aktorskiej
Victor Webster
Brązowowłosy i brązowooki aktor Victor Webster jest z pochodzenia Kanadyjczykiem. Urodził się 7 lutego 1973 roku w Calgary, największym mieście w okręgu Alberta. Jest młodszym dzieckiem Roswithy i Jacka Webster. Już od młodzieńczych lat preferował walki i gry sportowe, wyścigi samochodowe i narciarstwo. Jako nastolatek często był zmartwiony w szkole z powodu swojego złego zachowania. Wojenne sztuki walki udowodniły jego doskonałe wyjście z agresywnej energii. Spędzał wiele lat ucząc się i konkurując, osiągając w wadze ciężkiej Czarny Pas, a także wyznaczył rekord jako amator kickboxer. Zdobył czarny pas w Tae Kwon Do.

Szybko przeniósł się do Los Angeles. Rozpoczął swoją karierę jako model w reklamach dla Versace, Valentino, Armaniego, Dolce Gabbany, Coca-Coli, Secret, Scope, Vidal Sassoon i Levisa. W 1998 roku jego zdjęcie pojawiło się w "Cosmopolitan Magazines" jako najbardziej pożądany kawaler. Pracował jako makler.

Jedną z jego pierwszych ról na małym ekranie była postać Rogera w serialu NBC "Sunset Beach" [1999]. Wkrótce potem zastąpił aktora Erika von Dettena w serii "Dni naszego życia" (Days of Our Lives) [1999-2000], by objąć odtwarzaną przez niego serialową postać Nicholasa Jamesa Alamaina. Wystąpił w telewizyjnym programie światowej sławy "Entertainment Tonight". Pojawił się po raz pierwszy w kinowym filmie akcji "Gangland" [2000] u boku Costasa Mandylora, Icea-T i Coolio. Zagrał w bardzo rozreklamowanym telewizyjnym filmie tygodnia "Zabójstwo w klubie Chippendales" (The Chippendales murder)[2000] i wziął udział w kilku serialach telewizyjnych.

Popularność przyszła wraz z serialem "Pokolenie mutantów" (Mutant X)[2001-2004], gdzie zagrał postać Brennana Mulwraya, twardego ulicznego mądrego buntownika i byłego złodzieja, który) może zapalać śruby elektryczności dokładnie jak kule i wyprodukować dostateczny prąd elektryczny, by dostarczać energii elektrycznej małemu miastu.

W 2005 roku dołączył do obsady komedii będącej nowoczesną wersją Kopciuszka pt. "Dirty Love" i wcielił się w byłego chłopaka-łapserdaka głównej bohaterki.

Między propozycjami filmowymi, Victor spędza wolny czas czytając książki duchowe, angażuje się w gry sportowe, zajmuje się pisaniem. Uczestniczy w wielu akcjach charytatywnych typu Specjalne Olimpiady, Ufność Arki (organizacja praw zwierząt) czy przeciw nadużywaniom kobiet i dzieci.

Jego hobby to kick-boxing, tenis, koszykówka. Słucha muzyki reggae, hip-hopu, R&B, klasycznej, country i jazzowej. Preferuje kuchnię meksykańską i włoską.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 7 lutego 1973

miejsce urodzenia: Calgary, Kanada

wzrost: 191 cm

Ukończył Saddleback College w Mission Viejo (Kalifornia, USA).
W 2010 roku wystąpił w teledysku Toni Braxton do piosenki "Hands Tied".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Brakuje filmu j.w.

Czekam na odpowiedź!

Czy Victor Webster ma żone widziałam fotki podpisane ,,Victor webster with his wife" wie ktoś coś o tym??http://www.viewimages.com/Search.aspx?phrase=vihome kiedy w

Victor jest supe rgostkiem i super grał w mutant x :D

Gra tragicznie w Continuum, w ogóle nie nadaję się do tej roli. Taki laluś z jakiejś reklamy kosmetyków, gdzież mu do policjanta.
Dużo lepiej sprawdziłby się jako jakieś sławetne zwłoki na ogrodzeniu albo coś w ten deseń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones