Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

Jestem pewna że Viggo w nim grał. 100% główną rolę. Faceta który naprawiał samochody (chyba), dostał zlecenie i gdzieś pojechał nie swoim autkiem (chyba), ale jego żona zaczeła rodzić czy coś z nią nie tak było (chyba) więc on koniecznie chciał do niej wrócić na czas. Nie pamiętam czemu ale jak on wracał to zaczeła go ścigać policja. Na koniec to policja zrobiła blokade na drodze i on się tym samochodem w nią wbił i wszyscy myśleli że zginął (ale przeżył). W sumie pamiętam że ta żona umarła. Tak mi się przynajmniej kojarzy. A w filmografii jak patrzyłam po tytułach to go nie znalazłam (filmu).

Proszę o pomoc
:)

Koleja

Znikający punkt. Trafiłam na chybił trafił po przeczytaniu Twojego postu,bo chciałam się coś dowiedzieć więcej o tym filmie. No i proszę pierwszy wybór i trafione:)

Koleja

Na 100% Vanishing Point (Znikający punkt) z 1997 roku (nie mylić z 1971). Film telewizyjny - nie wyświetlany w kinach. Viggo gra tu kierowcę, który ma dostarczyć samochód. Po drodze za przekroczenie prędkości zatrzymuje go policja, chcą go zatrzymać w areszcie, a on bardzo się spieszy, bo żona w szpitalu. Policjanci źle go traktują, więc im ucieka i cały hałas robi się o to, że on chce tylko wrócić do domu. Jeden z moich ulubionych filmów - zawsze na nim ryczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones