Viggo Mortensen

Viggo Peter Mortensen Jr.

8,6
58 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Viggo Mortensen

poczytałam ciekawostki o nim i się trochę pośmiałam:

"Viggo, aby bardziej wczuć się w rolę Aragorna we 'Władcy Pierścieni', nie spał razem z innymi w hotelu, tylko w lesie, w dodatku w zbroi."

"W czasie kręcenia drugiej części LOTR tak bardzo wczuwał się w rolę, że zawzięcie ścigając Orków złamał palec u nogi."

"Grając Aragorna we 'Władcy Pierścieni' Viggo do tego stopnia wczuwał się w rolę, że pewnego dnia reżyser Peter Jackson przez ponad pół godziny rozmowy nazywał go Aragornem, a aktor tego nie zauważył."

"# Podczas pobytu w Nowej Zelandii razem z innymi aktorami z ekipy "Władcy Pierścieni" w wolnym czasie uprawiał surfing. Raz skończyło się to dla niego siniakiem pod prawym okiem, przez co w scenach rozgrywających się w Morii możemy oglądać jedynie jego lewy profil."

"Podczas kręcenia sceny bitwy do filmu 'Władca Pierścieni: Dwie Wieże' Viggo stracił jeden ząb."

Wydr_

No,niektóre są przesadzone i to grubo;)(cztałam kilka wywiadów i Viggo zaprzeczał że np.spał w lesie).

Billy_Jean

Jeśli nawet to prawda , to i tak jest świetnym aktorem , chwalebne jest to , że próbował udoskonalić się w roli Aragorna ... i to udanie przełożyło się na film , będzie pamiętany ;) pozdrawiam

użytkownik usunięty
Wydr_

Nie zdziwiłbym sie gdyby rzeczywiscie spał w tym lesie.
Nie wiedziałem że on ma już 51 lat, do tej pory dawałem mu 35 góra 40 lat.

Wydr_

a dla mnie te ciekawostki troche z dupy są;
"jego mama nazywała się Grace" - ale mi ciekawostka
a piesek nazywal się leszek

Klaudias

albo imię odziedziczył po ojcu a dalej, że jego ojciec nazywał się Henry Mortensen.

użytkownik usunięty
ania_top

To jeszcze nic, na stronach wielu gwiazd jest np. " Ma 170 cm", dwie ciekawostki dalej "Ma 185 cm wzrostu". . .

170 na pewno nie ma, bo Liv jest bardzo wysoką kobietą, ma chyba 180 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones