Vivien Leigh

Vivian Mary Hartley

9,3
6 301 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vivien Leigh

Większej głupoty nie można było zatwierdzić! 1 papierosa pali się ok 6 minut, paczkę około 2 godzin, więc 4 paczki 8 godzin. To przepraszam kiedy ona grała? Powinni zlikwidować dział z ciekawostkami, bo ludzie dodają takie głupoty, że głowa boli. Poza tym jak na 30 punktów 6 się powtarza to też się odechciewa czytać.

Sklatka

Też mi się wydaje że ta ilość jest przesadzona, ale chciałbym ci powiedzieć, że osoby silnie uzależnione od nikotyny wypalają papierosy dużo szybciej. Na jednego papierosa wystarczy niektórym 2-3 minuty. A to co pisze w ciekawostkach swoją drogą też mnie często drażni.

ct23

A kto zatwierdził durna ciekawostke ,,Ma 161 cm. wzrostu".Ma?????????Ludzie chyba nie orientują sie, kiedy nalezy uzyc czasu przeszłego a kiedy terazniejszego.

Mirage_2

Fakt, niektóre ciekawostki też mnie czasami drażnią. Najgłupsza o jakiej słyszałam to ta, że Jodie Foster chorowała na raka prostaty... No comments.

użytkownik usunięty
Sklatka

"1 papierosa pali się ok 6 minut, paczkę około 2 godzin, więc 4 paczki 8 godzin"

widze że słabo znasz ludzkie możliwości

Ja sie zgadzam, że mogła tak dużo palić....Mój dziadek też bardzo dużo pali i nie ma w tym nic niezwykłego, aby wypalała 4 paczki dziennie.

Kinia_Esz_

za czasów szkolnych to się wypalało papierosa w 30 sec :)

mozliwe jest palenie 4 paczek dziennie

Sklatka

masz racje, czasami powtarzajace sie wypowiedzi psuja caly klimat czytania o tak super aktoracj jak Vivien Leigh

Sklatka

Może paczka miała wtedy 10 sztuk ? xDD



za krótki

Good_Enough

Hehe, czy to tylko znawcy, czy palacze nałowcy? :)

Nie szkoda wam pieniędzy na papierosy?

może rzeczywiście paczka papierosów miała wtedy mniejszy skład :) Nie głupia koncepcja :)

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones