Wacław Kowalski

8,3
18 897 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wacław Kowalski

Talent na miarę Bercika ze "Świętej wojny" . Mały krzykacz i tyle....

Metal_Gear

Aż tak źle? Ja go oceniam jednak wyżej u mnie ma 4/10

Metal_Gear

Chyba obaj nie oglądaliście z nim żadnego filmu, skoro macie o nim taką opinię. A wypowiedzią Metal_Gear jestem wzburzona. Jak można go porównać do Bercika?! I nazwać "małym krzykaczem"?! Ile filmów z nim obejrzałeś, że śmiesz tak mówić? Ja obejrzałam z nim 6 filmów i 1 serial i może to mało, ale i tak uważam, że jest jednym z najlepszych polskich aktorów. On grał całym sobą, kiedy się śmiał i widzowi chciało się śmiać, kiedy płakał, robił to tak autentycznie, że wzruszał. Był aktorem z krwi i kości, potrafił wyrazić uczucia nawet samym spojrzeniem. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Napisałeś to.. po co? Żeby urazić tych, którzy potrafią docenić jego talent?

Metal_Gear

Typowy Polski krzykaczu zamilcz....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ola9494

Ale mi pojechalas oj ... :( POLECAM CI nerwosol ZNAWCZYNI DOBREGO KINA:POZDRAWIAM:

Metal_Gear

Mam nadzieję, że to żart. Notabene, mogli wziąć Olbrychskiego[taki dobry, nie krzykacz, duży aktor] i jak myślisz, zagrałby "człowieka z kresów", z dialektem i temperamentem? Nie ma co, może i poprzednie role były dobre, ale rola Pawlaka jest pewnego rodzaju "genialną kreacją".

Metal_Gear

Nadejszła wiekopomna chwila!Tego nie zapomnę nigdy.Dziękuję.

Metal_Gear

kolejny zapewne młody idiota

Metal_Gear

On nie był dobrym aktorem bo aktor odgrywa role (różne od jego charakteru)... On był po prostu sobą przed kamerą, jak to się mówi "grał siebie".

Metal_Gear

Skąd możesz wiedzieć jak by odgrywał inne role? Polska kinematografia nie jest na tyle zróżnicowana aby móc grać raz Batmana, Ojca Chrzestnego, Jamesa Bonda czy Bridget Jones... Wyobrażasz sobie film Sami Swoi z kimś innym niż Kowalski i Hańcza? Dobór aktorski w PRL-u polegał głównie na wyszukiwaniu właściwych ludzi do danej roli a nie na błyskotliwej jej kreacji przez jednostkę (choć zdarzały się wyjątki, vide: Wilhelmi=Dyzma, Pokora=Von Nogaj, Gajos=brat żony Czterdziestolatka etc.
Pod tym względem większość aktorów w Polsce jest taka sama np. Janda, Nowicki, Wilhelmi, Kaczor, Łukaszewicz czy nawet Holoubek grali trochę siebie w swoich filmach, zawsze mieli pewną przewidywalną manierę wyróżniającą ich grę. To naturalnie w żaden sposób nie deprecjonowało ich walorów artystycznych - wrecz przeciwnie, przez naturalność byli bardziej przekonujący... Pozdrówko

Metal_Gear

Faktycznie widziałes tylko filmy Checinskiego skoro tak uwazasz :) ale cóz twoje ograniczenie pewnie wynika z tego że innych filmów nie widziałes albo mogłbys ich nie zrozumiec :) Wacław Kowalski zagrał w wielu dobrych filmach :)

alexaaa

Daliście się nabrać na prowokacje przecież temu gościowi ewidentnie zależy żebyście komentowali jego żenującą wypowiedź.Sorry nie można mieć różne gusta ale nie przemawia do mnie gość który daje takim filmom jak HOSTEL,AVATAR, lub FILADELFIA 1/10 musi być mega prostakiem lub dzieckiem neo.

Kopski

Cudowna Pointa panie Kopski :)))

Kopski

a co Hostel to takie arcydzieło ?

Kopski

Filadelfia- ocena 1 z powodu poprawności politycznej (że też główny bohater nie mogł być normalny (hetero). Że na AIDS chorują same pedały? Co miał dać ten zabieg? Utożsamiać się z gejem? no sory wolę kobiety)
Hostel- film pełen absurdów, aktorstwo drewniane, sceniariusz dla fanów sado maso
Avatar- 1 za niewykorzystany potencjał
Co do twoich ocen 7/10 dla Dnia Świra to przegięcie...
Ale 9/10 i ulubione dla filmu "Hakerzy" który ukazuje łamanie zabezpieczeń w sposób absurdalny to ABSURD
I nie bądz taki mocny w gębie przez neta, bo w realu bym cie połamał- taka rada od silniejszego kolegi.

Metal_Gear

hahaha uspokój się i wracaj do picia mleka i siedzenia przed kompem

Kopski

Jakbyś od czasu do czasu ruszył zad wiedziałbyś że mleko przy ćwiczeniach siłowych jest wskazane, cioto... Wracaj do picia jaboli i siedzenia przed redtube

Metal_Gear

wooow mięśniak który wszystkim się chwali , że ćwiczy,swoją drogą toż to szczyt inteligencji karczek i kino! Powiedz kogo to obchodzi?Po wypowiedziach wnoszę , że raczej gówniarz z ciebie.Cieszy mnie również ,że wiesz gdzie zmarszczyć swojego małego fredzika od tych ćwiczeń.Oceniaj sobie jak chcesz, ale moim zdaniem ocenianie filmów na 1 za "niewykorzystany potencjał i wypisywanie głupot to dziecinny trolling.Więc nie wiem czy jesteś trollem czy raczej dzieckiem neo.Z ABSowskim pozdrowieniem panie karczek!

Kopski

Ale musisz być zakompleksiony, bo takiego lamentu dawno nie słyszałem, co drugie słowo "karczek", "mięśniak" itd. ... Zazdrościsz?

Kopski

to ze podnosi ciezary nie oznacza, ze

Metal_Gear

Z tym lamaniem to szczerze watpie, ale nie winie ciebie za ocene Kowalskiego w perspektywie The Last Samurai 10/10, czy Ghost In The Shell 10/10. Sila rzeczy jedno nie moze wspolgrac z 'grajacym samego siebie Kowalskim"

VegaTron

Nie moja wina, że jesteś aż tak ograniczony by nie móc sobie wyobrazić, że ktoś może mieć inne zdanie od Ciebie... Tylko mi nie pisz, że animacja nie może być arcydziełem, bo wyjdziesz na większego "mohera" niż w rzeczywistości.

Metal_Gear

tylko mnie nie polam...

Metal_Gear

Metal_Gear przeczytaj swoje komentarze od początku raz jeszcze, spróbuj to zrobić tak jakbyś czytał komentarze obcej osoby. Zero argumentów, zero wiedzy, mnóstwo prowokacji, oraz "przechwałek" które są kamuflażem dla masy kompleksów. Wyłącz się z tej dyskusji bo się ośmieszasz, i to w imię czego? Niczego właściwie... Zerknij na tą całą dyskusję i zobaczysz kto tu jest małym krzykaczem, i podpowiem że to nie jest Pan Wacław Kowalski.

CaddieMJ

"...które są kamuflażem dla masy kompleksów" Oj lalka nie chcę cie uczyć życia ale jeśli ja (przystojny, wysportowany, inteligentny 22-letni facet) jestem zakompleksiony to Ty szukaj wyłącznie zakompleksionych a dobrze na tym wyjdziesz.
" Wyłącz się z tej dyskusji bo się ośmieszasz, i to w imię czego? Niczego właściwie..." Odpisuje wam moherom z tego względu, że przypomianacie mi "obrońców krzyża"- /ja mam racje a kto nie ze mna tego w morde/ ...

Metal_Gear

No inteligencje to ty masz nie mal (IQ 25 dam bo potrafisz pisac czy tac tez jak widze ) jak bys nie mial kompleksow to bys sie niewyzywal na tym forum przystojny mozesz (a moze tobie sie to tylko tak wydaje :D wracajac do aktora pan Waclaw Kowalski jest polskim kultowym aktorem i dla tego zasluguje na pierwsza setke pozdro

Metal_Gear

"... ale jeśli ja (przystojny, wysportowany, inteligętny 22-letni facet)..." O, k......wa dawno się tak nie uśmiałem. Dzięki gościu

darba

No dobra beka ;)

Metal_Gear

Ty jednak jesteś prostaczkiem

Metal_Gear

Na kilometr jedzie trollem.

photograph1

ani arcydzieło ani film na 1/10 ewelus123

Metal_Gear

mało filmów najwyraźniej widziałeś.

Metal_Gear

troll, nic więcej i to jeszcze półmózg :) (albo i jedna trzecia mózg )

Metal_Gear

Stary!! Zgadzam się z Tobą w 100%. Przereklamowany to mało powiedziane. Nie sugeruję się komentarzami jak większość ludzisk, która daje mu 10-ątki nie wiadomo dlaczego. Dajcie luz. Kto poniżej pierwszy będzie toczył pianę?? Czekam na was niby wszystko wiedzący toczący pianę z umorusanych mordek trolle :-D

Metal_Gear

Trolo lollo lolo hohoho :)

Metal_Gear

Czego chcesz od Bercika, też był śmieszny. Z resztą ten post to prowokacja jakiegoś dziecka, nie łudźmy się.

kampinosek1990

A gdzie ja napisałem, że nie lubie Bercika?

Metal_Gear

oj dzieciaku dorośnij...

Metal_Gear

Jak sie mieszka na takim zadupiu jak Popów to ma sie bardzo przyziemne pojęcie o czym kolwiek hłe hłe :)

Metal_Gear

hahaha, sorry, ale zazwyczaj się nie wypowiadam, jak widać zresztą, ale to sprowokowało mnie do tego, żeby coś powiedzieć. Chłopie, żal mi Ciebie. Jesteś zakompleksionym, nowobogackim dzieciakiem. To po pierwsze. Po drugie, skąd możesz wiedzieć, że "gra siebie", rozumiem, że go bardzo dobrze znałeś (prywatnie) ? Na to wychodzi :) Chociaż ... zaraz... No oczywiście, że nie, hahah. Nie rozumiem takich osób, które piszą takie bzdury jakby wszystkie rozumy pozjadały. Mówisz, że jesteś "przystojny, wysportowany i inteligenty", możesz poczekasz z tym samozachwytem, do czasu aż ktoś inny niż Ty sam to stwierdzi :) Ale jak widzisz tutaj to nie nastąpi, więc daj sobie spokój z tym "komentarzami". Zresztą Twoją inteligencję i poziom wypowiedzi pokazało słowo, skierowane do jakiejś dziewczyny, "lalka" bodajże. Naprawdę szacun, bo człowiek operujący takimi zwrotami musi być mega inteligentem :)

Metal_Gear

nie znasz się... to świetny aktor i jak dla mnie ma 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones