Weronika Kosobudzka

6,9
476 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Kosobudzka

Czy mi się przewidziało czy ma ona ocene 8 ? O.o Ja się pytam co jest grane ? jak ona może się równac z innymi polskimi aktorami, na prawdę świetnymi, którzy często mają nawet mniejszą ocene, ze względu na tysiące oddanych glosów, ale jednak.
Jestem w szoku, bo choć zagrała w kołysance ( nie pamiętam nawet czy cos mówiła, pamiętam, że na pewno fajnie wyglądała - chyba tylko tyle) i chyba wyszło OK to to przecież o niczym nie swiadczy jeszcze prawda ?

No chyba, że dajecie jej takie wysokie noty za to, że będzie grała w tym nowym serialu... ale przeciez on jeszcze się nie pojawił w TV.... więc proszę o argumentacje za takimi wysokimi ocenami. Chciałabym zrozumieć Wasze poglądy....

Ania_II

Ona ma 26 głosów a reszta o wiele więcej więc czego się dziwisz?

Anaissa

No tak, zauważyłam ten fakt... co nie zmienia tego, że te oceny nie są w ogóle adekwatne do stanu rzeczy...

użytkownik usunięty
Ania_II

o dżizaz, i po co przeżywacie tak te oceny? przecież o niczym nie świadczą

Ania_II

ja tam jej dałam 1

Ania_II

noo ale inni aktorzy są po szkołach i mają doświadczenie, weźcie pod uwagę że grała jako małe dziecko w filmach, a w kołysance wypadła super moim zdaniem :) i w plebani również lubiłam na nią patrzeć jak gra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones