Weronika Książkiewicz

7,2
16 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Książkiewicz

co tu o niej powiedzieć..... aktorka z niej taka jak ze mnie zakonnica. a z gęby jest taka sztuczna, taka irytująca, taka fałszywa że no nie mogę.... nawet jak czasem mnie najdzie na jakiś polski film, a zobaczę w nim Książkiewicz to mój pilot automatycznie zmienia kanał :)

Vanilia2905

aktorką jest kiepską, ale ją lubię chociażby za urodę i że Polę Raksę trochę przypomina, gdyby mieli robić film o Raksie to by się Książkiewicz nadawała.

kinomanka_13

za urodę ? za te jej kości policzkowe rozumiem ?

Vanilia2905

a mi to pixele wypala ''to coś''.....

grubymotors

to coś :) ładnie nazwane :)

Vanilia2905

bo ja z reguły ładnie piszę..... . taki ze mnie przyjemniaczek :)

grubymotors

ha ha :) no :) komentarz godny :) bardzo godny :P

Vanilia2905

jaka aktorka (?) taki komentarz :)

grubymotors

:)))))))) z niej taka aktorka jak ze mnie zakonnica

Vanilia2905

GRZESZYSZ SIOSTRO + ! Ale dwa razy Tarantino i będzie ok :)

Vanilia2905

ahh ta babska zazdrość... ja osobiście uważam ją za najpiękniejszą polską aktorkę :P

michaltadeusz975

dzięki bogu że wspomniałeś tylko o wyglądzie...
A tak w gruncie rzeczy.. serio ? Najpiękniejsza polska aktorka ??????

Vanilia2905

Ona jest przepiękna. Taka delikatna, bardzo eteryczna uroda :) to co najlepsze w Słowiankach :)

michaltadeusz975

To nie jest zazdrość, my kobiety mamy bardziej wysublimowany gust niż wy. Zobacz, jaki ty masz gust, jeżeli ona jest dla ciebie najpiękniejsza, no tragiczny. Najpiękniejsza to może być Agnieszka Wagner, przy której Książkiewicz uroda wychodzi bardzo słabiutko...

eska_10

Dodam, że dla niektórych jest on brzydką kociubą, nie mającą w sobie krzty subtelności i delikatności, co ma np. Agnieszka Wagner. Wystarczy zobaczyć " podejrzani zakochani" i proszę mi napisać, gdzie ta pani jest piękna i delikatna, bo chyba nie o chudość chodzi?

eska_10

obie sa piekne

Vanilia2905

ciekawe jak ty byś zagrała---pokaż -poczuj-zagraj gdzieś a później komentuj ---nie będę sie porównywać do michalczewskiego skoro tylko am z nim foto

bbart24

Słońce Ty moje właśnie tu jest pies pogrzebany. Wiem że nie mam talentu aktorskiego i nigdy nawet nie myślałam żeby chodzić na kastingi czy żeby iść do szkoły aktorskiej. Proste nie ? Jeżeli już bym grała w jakimś serialu /filmie to starałabym się zagrać całą sobą . A komentować chyba mogę czy nie ????

Vanilia2905

"a z gęby jest (...), taka fałszywa"
buhahaha, poważnie?

https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ

hud

Tak jest fałszywa, właśnie ta cecha z jej twarzy bije najbardziej

Vanilia2905

zauważyłam, że jej typ urody albo się kocha, albo nie znosi. ja należę do tej drugiej grupy, moim zdaniem wygląda jak po serii operacji plastycznych, ale nie przeszkadza mi to w oglądaniu produkcji z jej udziałem, o ile są dobre

efka93

Można i tak .... Ja mam alergię na jej twarz. Niestety

Vanilia2905

Wygląda jak kobieta kot po wielu operacjach i to sknoconych

eska_10

No kurde :) idealny opis :) no dokładnie :) patrz, zawsze mi coś przypominała :)

Vanilia2905

Oj baby, baby. Przypomina mi się, jak kiedyś podczas "sabatu" panie (prawie same nauczycielki z dużą nadwagą) mówiły sobie jaka ta Pamela Andreson wstrętna i obleśna. Że ich mężowe by nigdy z taką..... To podobnie. Zazdrość, zazdrość, zazdrość
Pani Weronika to piękna i utalentowana aktorka. Tyle

Dobrosz_65

utalentowana aktorka..... heeee no..... mów dalej :)

Vanilia2905

Poznaj biografię. Nie patrz przez pryzmat zazdrości. To jest śmieszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones