Wesley Snipes

Wesley Trent Snipes

7,8
15 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wesley Snipes

uhhh......yeah!

użytkownik usunięty

jak ja nielubie tego "aktora"....nie wiem czemu... zrazilam sie "blade'm" i od tamtej pory mam wstret!!

nie lubie
A czy nie sądzisz że Snipes ma cały czas ten sam kamienny wyraz twarzy, chyba mu wstrzykneli jad kiełbasiany (słyszałam że to modne w Hollywood) !!!

użytkownik usunięty
Patt

cos w tym jest :o)
owszem...chyba masz troche racji...jego mimika jest raczej kiepska...

oj tak
wyjątkowo kiepska, ....i gdyby nie to że potefi "fruwać" (patrz-Blade) to pewnie nie mógłby grać !!

użytkownik usunięty
Patt

szczerze mowiac...
to nie mam pojecia bo nie bylam w stanie zdierzyc "Blade'a". snipes nie pasuje mi jako aktor...ale bez adnych wiekszych powodow. a skoro go nie lubie to staram sie nie ogladac filmow z jego udzialem chyba ze sa jakies konkretne atuty :o)

no tak
nic nie straciłaś !!!!!!! Ja oglądam w miarę wszystko co się da aby mieć swoje zdanie !! A Snipesa nie lubię bo jest kiepskim aktorem wokół którego za dużo szumu !!

wydaje mi się, że mu zazdrościsz.............obecni e Wesley jest najlepszy z nich wszystkich............obejżyj jeszcze raz "Facet demolka" ............jego gra jest debest

a czy on zagrał w jakimś innym filmie niż blade który puścili w telewizji? (no oprucz tego demolki)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones