Will FerrellI

John William Ferrell

7,2
17 174 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Will Ferrell

Zbyt delikatnie powiedziane,nie cierpię tego gościa.Jest dla mnie odpychający,fatalny aktorsko i gra w tragicznych filmach. Tytuł najbardziej przepłacanego aktora bardzo na miejscu ! Pojawia się jednak pytanie... za CO oni MU TYLE płacą ?!

damek1690

Zgadzam się :/ już sam jego widok mnie 'lekko' wnerwia

Kjujik_Morderca

Zgadzam się, najbardziej irytujący aktor na świecie. Filmy, w których grywa przeważnie debilne i pozbawione sensu. Daję mu 4 bo na więcej nie zasługuje.

damek1690

he he i ja popieram :) aczkolwiek pasuje do roli debili ktorych dba ;)

Amiga1240

He he, a ja widziłem film w którym nie grał debila, mimo dość poważnej tematyki, aktor ten zagrał całkiem nieźle, więc nie zgodzę się, że gra dobrze jedynie debili. Pozdrawiam.

damek1690

Ten koles jest sztuczny...

damek1690

Coś w tym jest, że odpycha. Jak tylko go zobaczę to mnie skrzywia. Próbuje oglądać film dalej ale po pewnym czasie wybiegam z przed TV krzycząc i błagając o litość.

damek1690

z ta wypowiedzia ze Polacy nie za najgłupsi to poniósł porazke wieprz gruby paskudny brzydal i w dodatku brzudal 1/10 jestem moze ggłupi ale marny z ciebie aktorzyna.

użytkownik usunięty
xxxfilmen

On jedynie GRAŁ, bo to aktor jest (oczywista oczywistość ale widać nie dla wszystkich). Miał się nauczyć takich dialogów i to zrobił, za to mu płacą. Po tonie Twojej wypowiedzi i ilości bluzgów w niej zawartych można wywnioskować dwie rzeczy:
1. nie odróżniasz rzeczywistości od filmowej fikcji
2. Tyranozaur z filmu "Zaginiony ląd" miałby w Twojej osobie konkurencję...

xxxfilmen

w jakim świecie ty żyjesz??... ogarnij się, to tylko film. ferrell nie jest reżyserem tej produkcji, ani też scenarzystą - po prostu "szył" z czego miał. tak nas postrzegają za granicą, widać nie bez kozery - wystarczyło uderzyć w stół, a posty się pojawiły.

radek44444

dobrze mówicie:) a Ci ktorym ten film sie nie podobał i inne jego role radze przypalić sobie jointa i obejrzeć jeszcze raz:) poziom kiczu tego aktora wywołuje ataki smiechu połączone z drgawkami;) i tak ma być. Mnie on bawi i lubie oglądać z nim filmy. odnosnie wypowiedzi o polaczkach to troche dystansu do siebie panowie, potrafimy sie smiac z innych narodow to z siebie samych tez powinnismy.

użytkownik usunięty
BARtttt2010

swiete słowa...pozdro

damek1690

Nie zdziwił mnie fakt, że dostał złotą malinę za ekranową parę w "Czarownicy". Dziś obejrzałam ten film w telewizji. Zapowiadał się ciekawie po początkowych scenach z samą Nicole Kidman... no ale potem pojawił się on - chodząca żenada. Totalnie go nie trawię w tej roli. Jak ktoś taki jak on mógł zagrać partnera Nicole? Przez to film wydawał mi się przegadany, przekrzyczany (bo on drze tak pape niemiłosiernie) i od momentu jak się ten pan pojawił ogólnie film stracił na wartości. Jedyna rola w jakiej mi nie przeszkadzał to strażnik przyrody czy jakoś tak w filmie "Jay i Cichy Bob kontratakują" - ponieważ grał tam totalnego nieudacznika i debila. Współczuję mu, ale tylko do takich ról się nadaje.

aquashe

Czego mu współczujesz ? tego ze ma pewnie kilka baniek na koncie i robi to co kocha ?
Mozecie uwazac ze ma ''stupid face'' i dlatego go nietrawicie to juz wasza prywatna sprawa ale twierdzac ze nie potrafi grac osmieszacie tylko sami siebie
Nie chce wchodzic tutaj zabardzo w polityke ale to prawda ze polacy to najglupszy naród i jestesmy posmiewiskiem na calym swiecie oczywiscie tylko i wylacznie na wlasne zyczenie i ku radosci naszych sasiadow.

peace bitches

saveferris

Nigdzie nie napisałam, że uważam, że nie potrafi grać to raz, a po drugie po to jest forum, żeby każdy mógł napisać swoje zdanie, więc nie wyjeżdżaj mi tu z najdebilniejszym tekstem jaki można napisać na forum "Mozecie uwazac ze ma ''stupid face'' i dlatego go nietrawicie to juz wasza prywatna sprawa" - otóż może to być nasza prywatna sprawa, ale mamy prawo by o tym napisać :)

Dalsza część o tym, że Polacy to najgłupszy naród jest tak tragicznie głupia, że szkoda się wysilać z pisaniem, no ale tak to jest jak się jest zakompleksionym Polaczkiem takim jak ty, to trzeba wszędzie pisać, że Amerykanie we wszystkim są dobrzy i nie można ich krytykować.

peace you fool.

aquashe

wez naucz sie czytac i pisac ze zrozumieniem jesli zamierzasz sie publicznie wypowiadac , znalazla sie pani PSYCHOLOZKA ktora sie musi dowartosciowac probujac pojechac innym
pokaz mi najpierw gdzie napisalem ze americanos sa super inie mozna ich krytokowac i dopiero wtedy biez sie za wyzywanie od zakompleksionych glupcow

peace aquasheep

saveferris

Nie ja lecz ty potrzebujesz się dowartościować skoro wypisujesz że Polacy to głupcy (cytuję, żebyś się później nie pruł, że wyssałam to sobie z palca: "to prawda ze polacy to najglupszy naród").

Wybacz, ale nie trzeba być psychologiem, żeby wyciągnąć taki wniosek jaki ja wyciągnęłam z tego co wypisujesz.

Resztę z tego co napisałam podtrzymuję. Jak masz coś sensownego do napisania to napisz, jak nie to sprawa zamknięta. Jeśli będziesz ciągnąć to dalej to nie ze mną i niech twoje będzie "na górze".

aquashe


nie cytuj mi moich wypowiedzi bo ja jak sie skupie to pamietam co robilem w poniedzialek
o najlepiej hit and run
zachowujesz sie jak rozpieszczony dzieciak: najpierw zrobisz kupę ktorej nie chcesz posprzątać pozniej gadasz pierdoły ktorych nikt nierozumie na koniec tupiesz i zatykasz uszy™

niechaj bedzie na gorze ohoho ale jestes dojrzala i madra -.-'
zebys sama napisala chociaz jedno sensowne zdanie ale nie bo po co najlepiej od innych wymagac nie od siebie

a z ta potrzeba dowartosciowania to wez daj spokuj to ty masz tuzin znajomych na filmwebie nie ja to ty prosisz sie zeby do ciebie napisac na blogu, malo ci naszej klasy i facebooka ?
zadalem ci jedno proste pytanie a ty widzac iz twa porazka jest nieuchronna uciekasz, zniszczylem cie pobilem cie na argumenty zmiazdzylem twa psychike buahhha ha ha buaaahahahaha a hahaha haahha ahaha ha a teraz moi ludzie koty opanuja caly swiat buahahaha hahaha ha


damek1690

Po prostu gra debili w komediach dla debili bez polotu.

darkmirror

ić stont hamie!

damek1690

Też tak mam:)

damek1690

Zdecydowanie, to jeden z tych aktorów, których obecności po prostu nie mogę znieść na ekranie. Tak samo nie trawię Adama Sandlera i Roba Schneidera.

damek1690

Masz w 100% racje gdy widzi się tego aktora czujesz do niego nie chęć i żaden film z tym aktorem nie da sie obejrzeć też tak macie ;) ?

Shadow_filmweb

ja tak mam

Shadow_filmweb

śmieszni jesteście. Gość jest niesamowity. jeden z moich ulubionych komediowych aktorów : )

damek1690

Mam tak samo :) jest w tym gościu coś takiego, co ewidentnie "działa mi na nerwy".

taomoguei

Popieram was.
Jak go widze to misie psosje humor
Jest w nim cos takiego wkurzajacego

damek1690

jeden z najlepszy aktorów komediowych bez kitu obojętnie jaki film z nim oglądam zawsze leje ;D

damek1690

prawdopodobnie jest dobrym aktorem
jednak nie jestem w stanie oglądać go na ekranie
nawet na jego profil na filmwebie weszłam tylko po to, by sprawdzić, czy tylko we mnie budzi tak negatywne emocje
brrr....

iwonrud

Ja to samo - sprawdzam czy tylko ja mam problem z tym gościem.
To pewnie jego mimika i mowa ciała tak działa na niektórych.

iwonrud

Mam dokladnie tak samo, chociaz w starszych filmach byl znosny, tak w nowych zmienil sie i gra irytujacych debili :/

damek1690

Bo jest najbardziej popularnym komikiem w USA? Był najlepszym uczestnikiem "Saturday Night Live" w historii tego programu, jego Ron Burgundy z miejsca stał się kultową postacią (nie u nas), a całkiem niedawno otrzymał nagrodę Marka Twaina.

damek1690

Ja też nie jestem jego fanką, ale w " Przypadku Harolda Cricka" zagrał naprawdę nieźle.

damek1690

To tylko potwierdza, że spełnia swoją rolę bo nie jest dla nikogo obojętny. Obrzydzenie to zawsze jakaś reakcja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones