Willa Holland

Willa Joanna Chance Holland

7,5
3 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Willa Holland

Co jej nie lubię w "Arrow" to już moje. Irytująca gówniara.

czarna404

ja nie przepadam za jej serialową matką :), Thea jak dla mnie jedna z ładniejszych kobiet w serialu, ma niesamowite, szerokie usta

czarna404

ładna dziewczyna, ale gra okropnie. ma niesamowicie irytujący sposób mówienia i wiecznie ironiczną, skrzywioną minę = tragedia!

RyczPie

Ja tam ją lubię jeszcze zza czasów The O.C :) W Arrow rzeczywiście ma dziwny głos :P

RyczPie

Ona czasem nie ma jakiejś wady wymowy ? Tak samo jak ojciec Laurel ?

czarna404

Słabo gra, dziwny głos - ale JEST CUDOWNA! :)

czarna404

Na facetów robi pozytywny wpływ, ja nie wiem czego to wina, ale być może tego czegoś, co ma gdy patrzy z uśmiechem w filmie :)

czarna404

Nie zgodzę się. w Arrow najbardziej irytująca jest Laurel i do tego nudna jak flaki z olejem.

SatineNic

tu się z Tb zgadzam xD akurat siostra w serialu jest niesamowicie śliczna ^^ piękne usta i uśmiech wgl :D

czarna404

boska jest! najlepsza dupeczka w serialu. widocznie się nie znasz

czarna404

Myślałam, że tylko ja mam takie uczucie

czarna404

Thea to zdecydowanie najgorsza postać chociaż Laurel również jest irytującą bohaterką ale to Thea ma irytujący głos i... czy tylko mi się widaje czy ona sepleni? doprowadza mnie to do szału, i może jet urocza i ładna tego zignorować nie można ale ogólnie jej postać jest totalnie bez polotu.

elizabeth_otto

Ja nie zwróciłam na to uwagi ale chyba faktycznie sepleni bo ktoś już na forum wcześniej poruszył ten temat :)

czarna404

Mi jej strój nie pasuje, w drugim sezonie jak dziwkę ją ubrali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones