William BaldwinI

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5733/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1761,"rate":7.155025553662692,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/5733/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":44,"rate":7.113636363636363,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/5733/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":26,"rate":6.846153846153846,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/5733/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":8.5,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/5733/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
7,2
1 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Baldwin
 • Wedlug mnie najzdolniejszy ze wszystkich braci. Mial kilka ciekawych rol ale najlepsza jak dotad Ognisty podmuch, ktora zagral swietnie.

 • Pucin Tez go lubie <i to bardzo> i uwazam ze jest najlepszy i najladniejszy z Baldwinow :D Jest bardzo podobny do Aleca, ale i tak nikt go nie przebije ;) :D

 • Pucin Racja. Ognisty podmuch to w ogóle świetny film. Z Kurtem Russelem naprawdę przypominają braci!
  Jego świetna gra aktorska nie ulega wątpliwości, inaczej by mnie tu nie było. Bardzo lubię go oglądać, bardzo fajnie i prawdziwie wyraża emocje na ekranie.
  Lubię go jeszcze oglądać w Trzech sercach, choć ogólnie nie lubię tego rodzaju filmów. Pozdrawiam

 • _edziulka_ Zgadzam się z wami! William wśrod braci Baldwinów króluje.
  Wykreował wiele ciekawych ról : wspomniany wyżej Ognisty podmuch ale także rola twardego gliny w Czystej grze! Zdecydowanie mój faworyt wśród Baldwinów :D

 • Klaux Zgadza się - początek lat 90-tych to jego '5 minut', wtedy miał najlepsze role (wśród braci B. może jeszcze Alec niezły), potem niestety zły dobór ról i popularność uszła jak powietrze z balonika.
  Dziś już prawie zapomniany (jakieś filmy klasy 'D') - a szkoda, bo mógłby jeszcze się wykazać...

 • kwadracik Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami.
  Ogladałam filmy z nim z początku lat 90. ("Ognisty podmuch", "Sliver", "Czysta gra", "Linia życia")- najprzystojniejszy z braci Baldwin'ów, ma "coś" w sobie.
  Zauważyłam jednak pewną zależność- w KAŻDYM filmie, w ktorym grał a który oglądalam występował w scenach mniej lub bardziej erotycznych... Również w tych nowszych filmach (np. "Stranger Within"), ktorych jednak nie polecam.

 • Pucin Alec jest gorszym aktorem niz William?:o