William Brent Bell

5,5
262 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby William Brent Bell

Dostał u mnie bardzo niską notę ponieważ "Stay Alive" nie był zbyt dobry. To poprostu oklepane kino grozy oklepane już w ameryce. Nie powiem podobał mi sie efekt pokazany podczas gierki, ale rola aktorów była słaba.

ivoposhit

"nie był zbyt dobry"?!? Przecież to porażka od początku do końca! Pomysł dawał duże możliwości ale twórcy poszli na skróty i odpuścili sobie zarówno logikę zachowania postaci jak i konsekwencję świata przez nich przedstawionego - w efekcie powstał film z minuty na minutę coraz bardziej bawiący niż straszący.

radex78

Więc panowie. Stay alive jest słaby, ale nie jest porażką. Swoje napisałem w swoim temacie, ale powiem wam cos. ivoposhit - patrzyłem jak oceniasz filmy. Zauważyłęm, że bardzo słabo oceniasz horrory. Widzę dwie możliwosci : albo ich nie rozumiesz, albo nie umiesz oceniac tego gatunku. Poniewaz, jak mogłes ocenic Hallowen na 10 pkt a Inni na 7 pkt ? Coś tu nie gra. Lepiej oglądnij to jeszcze raz i się zastanów czym Hallowin bije film Inni.

A co do radex78 - Na ciebie tez popatrzyłem i powiem ci, że sa dwie mozliwosci oceniania twoich filmow heh : albo ich nie rozumiesz, albo nie umiesz oceniac tego gatunku. poniewaz jak mogłes ocenic Wrogowie publiczni na 4 pkt ? Albo wyspe tajemnic na 6 pkt ?

Tacy ludzie robią smietnik w ocenach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones