Niestety nie ma u mnie dobrego startu.....

Dostał u mnie bardzo niską notę ponieważ "Stay Alive" nie był zbyt dobry. To poprostu oklepane kino grozy oklepane już w ameryce. Nie powiem podobał mi sie efekt pokazany podczas gierki, ale rola aktorów była słaba.

• "nie był zbyt dobry"?!? Przecież to porażka od początku do końca! Pomysł dawał duże możliwości ale twórcy poszli na skróty i odpuścili sobie zarówno logikę zachowania postaci jak i konsekwencję świata przez nich przedstawionego - w efekcie powstał film z minuty na minutę coraz bardziej bawiący niż straszący.

• Więc panowie. Stay alive jest słaby, ale nie jest porażką. Swoje napisałem w swoim temacie, ale powiem wam cos. ivoposhit - patrzyłem jak oceniasz filmy. Zauważyłęm, że bardzo słabo oceniasz horrory. Widzę dwie możliwosci : albo ich nie rozumiesz, albo nie umiesz oceniac tego gatunku. Poniewaz, jak mogłes ocenic Hallowen na 10 pkt a Inni na 7 pkt ? Coś tu nie gra. Lepiej oglądnij to jeszcze raz i się zastanów czym Hallowin bije film Inni.

A co do radex78 - Na ciebie tez popatrzyłem i powiem ci, że sa dwie mozliwosci oceniania twoich filmow heh : albo ich nie rozumiesz, albo nie umiesz oceniac tego gatunku. poniewaz jak mogłes ocenic Wrogowie publiczni na 4 pkt ? Albo wyspe tajemnic na 6 pkt ?

Tacy ludzie robią smietnik w ocenach.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: