William LevyII

William Gutiérrez Levy

7,5
1 747 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Levy

Powstaje nowa telenowela "El Triunfo del Amor", gdzie protagonistami są William i Maite. Premiera w Meksyku w listopadzie. ;)

zacatillo

tak sie zastanawiam kiedy u nas ja wyemituja...

Zbuntowana192

ja tak samo... kiedy u nas.. ale mam nadzieję że szybko :)

zacatillo

zapowiada sie ciekawie :)

jesse_b

Ja czytałam, że będzie emitowana na Zone Romantica (nie wiem jak to powinnam poprawnie napisać) po Kobiecie ze stali, ale niektórzy chcą ją widzieć po Morzu miłości na tv4. Ja chciałabym tę drugą opcje, bo ZR nie mam.

jagodajulia

po kobiecie ma byc Corazon Salvaje a nie Trinfo del amor!

zacatillo

Świeeetna telka, mam nadzieję że Tv4 będzie emitować !!!!! Mój ulubiony duet Forever ! <3

Polecam :)

aniksia

Świetnie by było żeby ta telka była w PL ; D .
Maite i William.! <3

Pauliskax33

bedzie w pierwszej polowie 2011 roku w tv4 xd

aniksia

Koniec kwietnia początek maja będzie emitowana.
o tak Maite i William tworzą najlepszy duet aktorski latino:)

syla6667

No to jestem ciekawa po jakiej telce bo w osaczonej zostało gdzieś 67 odc.
A w morze miłości też jeszcze zostało.
No i powtórka nie igraj z aniołem leci , wiec nwm jak to zrobią ;p;p

Pauliskax33

Swietna telenowela :)
A William ah <3

Monia_41

Niestety telenowela skopana przez scenarzystów. Jak początkowe odcinki były super (chociaż nie dla wszystkich) to ostatnio scenarzyści takie głupoty piszą, że głowa boli. Czasem mają przebłyski inteligencji, ale tylko czasem.
Ja oglądam, i wg mnie nie jest taka zła. Chociaż czasem ma tak nielogiczny scenariusz, że witki opadają... :(. Oczywiście zaczęłam oglądać dla Willa i MAite, a teraz UWAGA SPOJLER !!!!!!!!!!!!!!!!! też dla malutkiego JPablita :) Sama słodycz :) :) :)
Oglądam w oryginale, ale gdy będzie emitowana w Polsce, też będę oglądała :) Jeszcze nie wiadomo ile będzie odcinków, bo Maite napisał, że będą kręcić do czerwca( tylko nie wiem dokładnie, do którego).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones