William Petersen

William Louis Petersen

7,5
2 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Petersen

Fajnie się prezentował w Czerwonym Smoku ale CSI, szczególnie w tych nowych seriach (V.VI) miau, miau...zaczynam rozumieć Sare:)

linka_3

Ty też lubisz pierniki? No proszę, nietypowa jesteś - i jest nas dwie:)))
Sarę zrozumiałam już około poprzednich wakacji :)))
A na swoim blogu mam kilka zdjęć Billy'ego z lat 80-tych: większość z "Żyć i umrzeć..." oraz jedno z "Long Gone". Pozdro..., wpadnij do mnie...

Jorjan

Czee!!Jaki "piernik":) Żeby ująć to poprawnie politycznie to "dojrzały doświdczony mężczyzna". Przeciez nie bedzie wzdychała na widok jakiegoś Bloom albo innego "cukiereczka". Zwróciłam na Petersena uwagę dopiero ostatnio, właściwie przez CSI. Im późniejsza seria tym jest ..."och Rene":)A bloga wpadne:)Do kliknięcia:)

linka_3

"Dojrzały doświadczony mężczyzna" - yep, właśnie mojej mamie próbuję to wytłumaczyć, która się śmieje ze mnie, że facet jest dla niej za stary i w ogóle ma krzywe nogi. Biorąc pod uwagę, że zanim powtórnie się ożenił, miał styl bycia raczej luźny, to powiedziałabym, że nawet bardzo doświadczony :)))

linka_3

Tak przy okazji, kilka miesięcy temy na imdb czytałam informacje od kogoś, kto przyjaźnił się z jedną z byłych dziewczyn Billy'ego. Billy spotykał się z nią ok. roku i podobno był uroczy, nie mówiąc już o tym, że miał takie wielkie...serce :))) Zawsze, gdy czytałam ten komentarz, spadałam z krzesła ze śmiechu...

Jorjan

nie mogłabyś mi przesłać ten link z tą treścią? Była bym wdzięczna :)

Jorjan

Minęło trochę czasu od tej korespondencji i gusta mogły się zmienić ale .....http://billypetersen.com/site/wp-content/uploads/2010/05/pic2-14188.jpg
http://billypetersen.com/site/wp-content/uploads/2010/05/Picture-32.png

linka_3

To nie jest istotne. Zawsze będzie nieziemsko przystojny i rewelacyjny w swoim fachu.

linka_3

Niezła metamorfoza - nie ma co :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones