Witold Dębicki

Witold Dębicki

7,5
10 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Dębicki

Witold Dębicki zalicza się do tych aktorów, których nie da się zapomnieć chociażby ze względu na wygląd fizyczny. Witold nie należy do najprzystojniejszych, ale nie zmienia to faktu, że jest dobrym aktorem i wzbudza, przynajmniej u mnie, sympatię. Niezapomniany Sawka z „Ekstradycji”, pan Król z „Defektu” i redaktor naczelny z filmu „Łowcy skór”, który jeszcze czeka na swoją główną rolę. Mam nadzieję, że podobnie jak Krystyna Feldman i on otrzyma swoją rolę życia.

MobsterPL

Jest to mój ulubiony aktor i niewątpliwie nie da się go zapomnieć, zwłaszcza po jego roli w Ekstradycji. Wzbudza moje zaufanie i jest naprawdę świetny. Mam nadzieję, że rolę życiową dostanie...

użytkownik usunięty
MobsterPL

Może najprzystojniejszy nie jest, ale nie jest też brzydki. Moim zdaniem ma bardzo oryginalną twarz, która czyni go niezapomnianym. Rzeczywiście w rolach, które wymieniłeś spisał się świetnie, można by tu wymienić jeszcze kilka.

MobsterPL

Mnie zawsze będzie się kojarzył z "7 życzeń"...

użytkownik usunięty
MobsterPL

Mnie również kojarzy się głównie z postacią Witka Tarkowskiego w serialu "7 życzeń". Niewątpliwie jest niezapomniany!

Charakterystyczny?
A ogladaliście film "Broda"? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones