Witold Skaruch

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/44502/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1921,"rate":6.992712129099427,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/44502/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":100,"rate":7.37,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/44502/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
7,0
1 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Skaruch
  • użytkownik usunięty

Bardzo dobry aktor, szkoda, że jest takich co raz mniej z nami.

• Kolejny po Jerzym Turku. Napewno mniej popularny od Turka, ale równie wyjątkowy aktor.

• chris_35 Obejrzałem 7 filmów z jego udziałem, ale pamiętam go tylko z Pociągu...,
    bardzo charakterystyczna, i ciekawa rola ;-).

Szkoda, że już nie żyje...

• spiwi Może też kojarzą ludzie jego postać z Alternatywy 4. W podobnych musztardowych okularach, choć już z przycemnienieniem. Grał speca od podsłuchów. "Zawołaj mi tu Tadka." "Znowu podsłuchujesz, tak?"
    "Rozumiem, takie Watergate."
    Potem już po założeniu pluskiew w czasie rozmowy Furmana z Nauczycielką: "Stary, czy oni czegoś nie szykują? Co to ma znaczyć, że on chciał przeskoczyć nadzwyczajnego?" i to podkreślanie: "Dla każdego" z równoczesnym wypuszczanym dymu papierosa.