Wojciech Pokora

8,3
16 950 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Pokora

Dziś rano, 04.02.18 odszedł Pan Wojciech. Strasznie przykra wiadomość, niestety powoli odchodzi od nas to wspaniałe pokolenie, wielkich polskich aktorów filmowych. Dla mnie zawsze będzie kojarzył się z rolą docenta Furmana, czy Marysi. Niezapomniany w sercach wielu Polaków.

Nataly_93

Odchodzi, ale nie powoli, tylko w atom tempie. Ostatnie lata, to jakieś ponure żniwo. Co chwilę ubywa ktoś wybitny.

jan_niezbedny0

Niestety masz rację

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Dokładnie kuźwa... A swoją droga dobrze to kreśliłeś. Jedna z drugą kiedyś tam świadomie poszły na łatwiznę, a teraz nagle czują się "wymolestowane"... same "cnotliwe"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Dokładnie. Poszła ta Norweżka do hotelu i tam ją rzekomo bez jej zgody"zaatakował" - w takim hotelu jakby się wydarła, to w 5 sekund by była obsługa i ciekawscy goście! Typowy układ, znany w świecie od lat, wiedziały na co się pisały, ale na "stare lata" "przypadkiem" nagle wyrzuty sumienia, a tak naprawdę chęć przypomnienia o sobie. Ja nie wiem, na co te laski teraz liczą? Na współczucie? Wiadomo, że w USA ludzie wpadają w skrajności, więc teraz jak przyszła moda na "metoo" wiele chce "zabłysnąć" jako "ofiary". Każdego zboka czy gwałciciela bym kastrował, ale w tym przypadku dokładnie wiedziały o co chodzi i na co się piszą

swoj_ze_swaja

W ostatnim zdaniu zawarłeś coś, pod czym podpisuję się rękami i nogami!

Ale co by nie mówił, to raz, że owa "afera" poniosła się szerokim echem i u nas nie brakuje cymbałów, co łyknęli to jak pelikan żabę, znaczy się ślepo w to wierzą i daliby się pociąć za sprawę, a dwa, to że za wielką wodą namąciły te pipy jednak mocno i też dopięły swego, bo ci "sprawcy" bez sądu, bez wyroku, czy nawet bez rozprawy są piętnowani i wykluczani ze społeczeństwa niczym Ted Bundy! Jak dla mnie skandal większy niż ewentualne molestowania! No, ale tam same skrajności jak piszesz i widzą tylko czarne albo białe...
Oho, chyba własnie popełniłem rasizm ;) Zaraz się ci nowocześni na umyśle z liną i z samosądem do mnie zbiegną...
;)

ZSGifMan

Trafiłeś w samo sedno! Wystarczy jedna coś krzyknie - gość od razu na aucie, bez sprawdzenia, wyroku itp. Wiadomo, że są tacy, co powinni beknąć, ale wielu nie zrobiło nic złego, a wrzucono ich do jednego worka i teraz mają cierpieć bo jakaś zapomniana pinda przypomniała sobie nagle, że 30 lat temu w jego towarzystwie "poczuła się niekomfortowo", bo ją za kolano złapał... szkoda gadać

Nataly_93

No ja właśnie na Interii to przeczytałem... Jeden z moich ulubionych aktorów... K... mać!!!! A jeszcze w nocy oglądałem z Nim Co lubią tygrysy... Normalnie jakieś przeznaczenie...

swoj_ze_swaja

A ja gdy podawali tę wiadomość oglądałam właśnie poszukiwany poszukiwana... Aż mnie zamurowalo

patty2_p

To mieliśmy podobnie... Nie wierzę jakoś w zjawiska nadprzyrodzone, ale teraz to jakoś inaczej to odczuwam, jakos tak "nieprzypadkowo"... Szkoda Pana Wojciecha! Aktor nie do zastąpienia

Nataly_93

Szkoda (*) trochę pożył.

Ruben_fw

Całe dwie dychy więcej niż np. taki nieodżałowany skrzypek, trębacz i śpiewak od Pszczółki Mai...

ZSGifMan

ten rok pod względem zgonów zaczął sie kiepsko teraz Pan Pokora a wcześniej m.in. 15 stycznia odszedł 1 z najlepszych polskich DJów MBrother

Nataly_93

Niestety czas jest nie ubłagany i co raz mniej jest aktorów pokroju pana Wojciecha. Pozostawił po sobie wiele niezapomnianych ról. RIP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones