Wojciech Smarzowski

8,2
10 722 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Wojciech Smarzowski

„302 do 301; białego misia; wszedł na zakładkę, j...ny; Hawryluk; kakao; r.chasz się czy trzeba z tobą chodzić?; Janusz do telefonu pojechał; duży talent w temacie; hałas wyrwał mnie z drętwości; że też k..wa nie mógł poczekać z pół godziny; jestem posłem i chroni mnie immunitet; nie palimy w radiowozie; twój kontrabas?; Lisowski; i za drogówkę co sama pije, a innym nie da; i pustość; musimy znaleźć nogę; popsuli mi Azalkę; Banaś wrócił; jezioro białe; brudny śnieg; no nie udał się ten wieczór; Wadecka/i; chodzi o gramaż; notariusz mi sp..rdolił; jak jest but to nie żyje; obiadki w domu, a z d..aniem na boku gorzej; spier..laj, bo mi relaks nie wychodzi; Maślanka jestem; śniło mi się, ze jestem na bezalkoholowym weselu; nie resetujesz i masz cały czas 130; trójki na ósemki się przebije; muszę pomyśleć; nie takie rzeczy medycyna dzisiaj przyszywa; trzeba być w butach na weselu; zabierzesz mnie??????” i wiele, wiele innych wspaniałych tekstów w doskonałym wykonaniu pod świetną dyrekcją!!!! Zabierz mnie „Panie Wojtek” w kolejne smarzenie –wielki szacun!!!

Ruffikot

brakuje "jeb.łem to jeb.łem, na ch.uj drążysz temat" :D

erosomaczek

dodałe(a)ś więc jest ;) żeby wszystko przytoczyć zabraknie netu ;)))) ale to bardzo zacna uwaga z Twej strony, przyznaję się do wielkiego niedopatrzenia i dzięki ;))))

Ruffikot

rewelacja ! :) thx

ania3119

dzięki i ukłony ;) a tak mi się przypomniało, bo trudno nie myśleć.... "mamy rudych na komendzie; wrzuć to na bęben; i wreszcie słynne PINIENDZE" pozdrówka!

Ruffikot

chce jeszcze raz na film DROGÓWKA !! :) pozdr :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones