Woody Harrelson

Woodrow Tracy Harrelson

8,4
101 531 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Woody Harrelson

Jedna z lepszych jego kreacji, pojawił się tam na krótko, ale pokazał, że potrafi. Mistrz.

Bobey

miałem to samo napisać - jego mimika twarzy podczas pojazdu przez Willa
po prostu niesamowita, w ogóle całe jego zachowanie. Jak dla mnie choć
krótka to najlepsza jego rola.mistrzunio

manio136

mistrzowsko sie oblizal... to bylo tak oblesne, ze az niesamowite ;D

Bobey

Dokładnie, ja też do kupiłem , naprawdę niezłe aktorstwo.
Film również świetnie zrobiony, chociaż..

Bobey

Widzę że nie tylko ja zwróciłem uwagę na jego grę aktorską w tym filmie:) Bardzo dobrze zagrał.

cichy_25

Ta scena rozmowy na samym początku powaliła mnie... Zastanawiam się, czy żyją ludzie, którzy w ten sposób by się zachowali... Wydaje mi się, że to niemożliwe, bo Ben/Tim strasznie agresywnie się zachował... Niemniej jednak, niezwykły kunszt aktorski pokazany w tej krótkiej scenie, który urzekł mnie do głębi.

jestrab

Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak ludzie mogą się zachowywać...

Bobey

gdy tylko skończyłem oglądać Siedem dusz od razu wszedłem na filmweb z zamiarem napisania tematu dotyczącego powalającej gry Woody'ego w wyżej wymienionym filmie, no cóż widzę, że nie brakuje podobnych do mnie w stosunku do kreacji Harrelsona. no i coś od siebie, najprawdziwiej odegrana scena wszechczasów, nie ma epitetów które w pełni by to oddały, to trzeba zobaczyć, pewnie dlatego gra Willa wydaje mi się cieniutka, niezły kontrast powstał

corvus1605

Zgadzam się ze wszystkimi, Harrelson faktycznie był świetny w tym filmie

Bobey

W sumie nie dam sobie ręki uciąć, ale widziałem go chyba tylko w filmie Siedem dusz. Po prostu niesamowicie zagrał. Może miał dosyć krótką rolę, ale odegrał ją super.

grzechu16

No jeżeli Harrlesona widziałeś tylko w tym filmie, to masz OLBRZYMIE zaległości jeżeli o kino chodzi... Genialny aktor!

Bobey

Jak skończyłem oglądać Siedem Dusz, to od razu zajrzałem na Filmweb, żeby poczytać o tym gościu, który nawiasem mówiąc zagrał bezbłędnie. Zauważyłem, że nie tylko ja miałem taki sam pomysł:D Widziałem go w kilku filmach i uważam, że jest świetnym aktorem - niezły był w Kręglogłowych.

KuboX

Fakt, nie jest to może najpopularniejszy aktor ale potrafi stworzyć świetne kreacje, tak było też np. w "Urodzonych mordercach" czy "Skandalista Larry Flint"

Brat_Stali

Najpopularniejszy nie oznacza najlepszy (patrz Zac Efron, Paris Hilton) :) Według mnie Woody jest najlepszy w tym co robi. I w moim Top Ten aktorskim zawsze będzie dla niego miejsce. Tak samo jak w moim sercu :)

Tenebros

Też miałem to na myśli że choć nie jest może strasznie popularnym aktorem jest naprawdę dobry w swoim fachu.

Bobey

W sumie racja, gdyby nie on to dałbym 1/10, a tak to trochę więcej.

Bobey

jak dla mnie ten epizod zagral swietnie. ja tak samo zaraz po objerzeniu weszlam na filmweb zeby co nieco o nim poczytac bo niezbyt go kojarze z innych filmów. przyznam sie ze sie poplakalam jak tytułowy ben ubliżał mu. genialna rola.

Bobey

zgadzam się w 100%, zagrał niesamowicie. Film raczej do mnie nie przemówił, ale postać Ezry poruszyła mnie ( delikatnie mówiąc ;)) i zapadła w pamięć.

Bobey

Ano, scena była niesamowita. Do dziś mam przed oczami jego wyraz twarzy, jak widzę ludzi z podobnymi problemami.

Bobey

Wspaniały film i wspaniała gra aktorska

Bobey

Dokładnie mam takie same zdanie.
Bardzo charakterystyczna twarz, zapada w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones