Xavier Dolan

8,4
7 236 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xavier Dolan

Ten chłopak to prawdziwe filmowe zwierzę! jestem w szoku, jak w tak młodym wieku można zrobić tak niepretensjonalny, niezwykły film!

m_o_r_g_a

zachwyca

m_o_r_g_a

zgadzam sie jest interesujacy niestereotypowy

maja_19

Ja widziałam tylko "Wyśnione miłości", ale na pocieszenie "Zabiłem moją matkę" w tym tygodniu ma wejść do kin więc jeśli masz w zasięgu jakieś studyjne powinno się udac :-) Ja się osobiście wybieram!

m_o_r_g_a

nie wiem jak to sie stalo ale usuną sie moj poprzedni post xD dzieki za podopowiedz w takim razie wybiore sie na pewno pozdrawiam ;))

maja_19

ja również wybiorę się ;) niechno się tylko sesja skońćzy ;p

elara1987

Ja już byłem. I czekam na więcej filmów Dolana. A następny dopiero w przyszłym roku. :(

Davus

w przyszłym roku to i tak szybko. Właściwie robi film co roku. Wiem, że pierwszy raz nie zagra w ogóle w swim filmie... tymczasem w 3mieście jeszcze nie ma "Zabiłem..." :-( czekamy!

m_o_r_g_a

jestem w szoku, ze ma tylko 21 lat! Coz... tylko czekac na wiecej filmow;)

m_o_r_g_a

Moim zdaniem "Wyśnione miłości" to bardzo pretensjonalny film... niestety, nie oglądałem jeszcze "Zabiłem moją matkę", więc na jego temat nie mogę się wypowiedzieć, chociaż po opisie zgaduję, że z tym będzie podobnie, jeśli nie gorzej. no ale Dolan przynajmniej jest niezłym aktorem.

MadMatt

to ciekawe bo mnie właśnie zaskoczyło to, że to jest kino bardzo młoe, naiwne ale nie pretensjonalne... kiedy sama zaglądam do jakiś swoich "zaspisków" sprzed lat są absolutnie żenujące nie chciałabym aby ujżały światło dzienne ale kiedy je pisałam myślałam że właśnie takie jak jego filmy, że mają taki młdzieńczy płomień, rozedrganie, nadzieję, oczekiwanie, napięcie itp. Moim zdaniem to co on robi w tak młodym wieku to mistrzostwo świata - i to jest narawdę, szczerze młode a nie udawane czy stylizowane... ale oczywiście jak ze wszystkim, odbiór to kwestia indywidualna ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones