Xawery Żuławski

5,9
749 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Xawery Żuławski

Zastanawiam się kiedy polscy twórcy filmowi z wygórowanym ego w wielu przypadkach, krytycy oraz dziennikarze, których teksty są często zwyczajnie śmieszne zejdą razem na ziemię i posypią głowy popiołem. Już się trąbi o filmie "Zły" że będzie rozmachem przypominał produkcje Hollywood w stylu komiksowych megahitów Marvela i DC. Dla mnie to żart i kpina. Nie potrafimy robić takich filmów i producenci nie dysponują takimi pieniędzmi aby stworzyć taki film. od strony aktorskiej i technicznej już nie wspomnę bo wielu młodych polskich aktorów nie ma niestety talentu i trzeba ich traktować jedynie jako celebrantów. Mieliśmy już polski Bravehart (Ogniem i mieczem, chyba twórcy nie widzieli filmu Gibsona), był niedawno polski Szeregowiec Ryan (Miasto 44) i jeszcze Sęp którego styl i jakość techniczna została przez jednego z dziennikarzy porównana do Incepcjii !!!!! Nie wspomnę o "Hiszpance" która będzie chyba klapą finansową a raczej tragedią 100 lecia w polskich kinach

rony123

No i widzisz, dzięki młodemu T., który jest mendą i pazerniakiem "Zły" nigdy nie powstanie. Może to i dobrze, może nie. Jakby co, mam tę powieśc w szufladzie przełożoną na serial ¯\_(ツ)_/¯

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones