Yahya Abdul-Mateen II

6,4
9 485 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yahya Abdul-Mateen II

Dobrze, że nie zrobili z niego nowego Lando czy nawet M'Baku w "Czarnej panterze". Podejrzewam, że wypadłby znacznie gorzej.

MarcoK

Co prawda widziałem go tylko w ''Baywatch. Słoneczny patrol'' i rzeczywiście od ujdzie i tyle, tylko że akurat tam praktycznie nikt się nie wybijał ponad przeciętność ;)

buterfly

To akurat prawda.
W filmie Proces Siódemki z Chicago jako Bobby Seale spisał się już całkiem dobrze moim zdaniem.
Ale w nowym Matriksie znów był tylko znośny.

MarcoK

Ostatniego Matrixa jeszcze nie oglądałem, zniechęciły mnie niezbyt pozytywne opinie natomiast Baywatch. Słoneczny patrol okazał się niewypałem. Próbowano z serialu, który już był stworzony z przymrużeniem oka zrobić jeszcze większą parodię, a i aktorstwo w tym filmie całej obsady było zerowe. Zapewne w ciekawszych historiach też i jego aktorstwo było dużo lepsze.

buterfly

Ale co by o nim nie mówić to sie strasznie śmiesznie nazywa chłop i ma jeszcze 2 na końcu, jak terminator :D

NieMamSwojegoZdania

Jego ojciec był muzułmaninem, a w islamie u podstaw prawa rodzinnego leży między
innymi zasada ustalania pochodzenia dziecka według linii męskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones