Yann TiersenI

Guillaume Yann Tiersen

8,8
675 ocen muzyki
powrót do forum osoby Yann Tiersen

amelia i good bye lenin!

użytkownik usunięty

muzyka rewelacyjna! Ostatnio miał koncerty w Polsce :)

Miał, miał. Miałam szczęście uczestniczyć w jednym z nich, w krakowskiej Rotundzie. I tych kilka godzin zachowam w sercu na zawsze. Cudo :))) Pozdrawiam :*

Ps. A muzyka Tiersena to ten magiczny skrawek przestrzeni muzycznej, w którym można się schronić, odpocząć i zakochać.

majsz_2

proszę a tu już następny się szykuje...:)

ptakbezglowy

taaaak? a czemu ja nic na ten temat nie wiem ;(
Proszę o więcej szczegółów, pozdro:)

majsz

Bardzo dobry kompozytor. On ma zaledwie 37 lat, wiec jeszcze wiele razy nas zachwyci. Co ciekawe podobno rezyser Amelii,sluchal radia w samochodzie jadac na plan tego filmu i uslyszal jeden kawalek Tiersena i tak mu sie spodobal, ze od razu wykupil cala dyskografie :) a potem zatrudnil go zeby napisal muzyke, a on akurat pracowal nad nowa plyta i tylko w ciemno wysylal mu kompozycje i idealnie pasuja !!! pozdro !!!

użytkownik usunięty

Ja miałam tą przyjemność być na koncercie 21 marca tego roku w Wrocławiu w teatrze Capiol. Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na tym, koncercie. Yann był jak zawsze wspaniały. Mam nadzieje, że odowiedzi jeszcze Polskę i to w najbliższej przyszłości.

hej! a skad wiecie kiedy ma koncerty? jeśli jest jakaś strona o nim ,gdzie to jest napisane, to proosze podajcie adres:)

użytkownik usunięty
martini215

na ulicach są plakaty :)
lub http://muzyka.interia.pl/koncerty/
albo inne strony, w google wpisujesz "koncerty" i masz :)

Piękne na noc i do uczenia się :)Może kiedyś uda się być na jakimś koncercie :)

Alka_5

nie miałam pojęcia, że grał w Polsce :(
a szkoda, byłabym za wszelką cenę.
Jest niesamowity!
PS. "Goodbye Lenin" będzie leciał w niedzielę o 20 w Pulsie,
polecam wszystkim wsłuchać się w muzykę ;)

użytkownik usunięty

Muzyka do "Amelii" i "Tabarly" - mistrzostwo! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones