Yoan Pablo Hernández

8,0
1 ocena gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yoan Pablo Hernández

Ogladałem kilka jego walk i musze powiedziec ze ma facet talent i mozliwosci aby zostac mistrzem swiata,ostatnio uzyskał prawo pretendenta do tytułu mitrza swiata.

zegan333

Czekam na jego walke z Włodarczykiem lub Lebiedievem

zegan333

Teraz zdobył nawet mistrza ale też niesłusznie.gdyby walka potrwała dłużej to Cunningham by wygrał.

fauzi

Coz zobaczymy ile razy go obroni

zegan333

Fajnie by było gdyby zorganizowali rewanż z Cunninghamem ale to chyba mało realne.

fauzi

Ja czekam na 3 walke Diablo vs Cunnigham jak na ta chwile jest remis

użytkownik usunięty
fauzi

Cunningham jest już skończony, walkę z Hernández przegrał zasłużenie, nawet gdyby ona trwała dłużej to i tak by wiele nie zdziałał. Po każdym ciosie Hernandeza chwiał się trzcina na wietrze, w sumie miał dużo szczęścia że walka nie skończyła się w 1 rudzie, bo gdyby sędzia był bardziej rozgarnięty to by go wyliczył.
Yoan Pablo Hernández obecnie jest prawdopodobnie najlepszym zawodnikiem wagi Junior ciężkiej, jedynie Lebiediev może mu zagranic.

Teraz Lebediev bedzie walczyc z Toneyem

sador1991

Ja aż tak dobrego zdania o hernandezie nie mam.Uważam go za papierowego mistrza.nie jestem pewien czy nawet Hucka by pokonał.Dla mnie numer jeden w cruiser to Lebedev który pewnie pokonał Toneya.

fauzi

Pieknie go wypunktowal rewanz Huckiem powinien sie odbyc

sador1991

Tylko moze juz poza Niemcami;]]] najlepiej na neutralnym gruncie.

fauzi

Niemcy jak nie wygrasz z gospodarzem przez Ko oszukaja cie
Anglia jak bedzie gosc w oplach przerwia za wczesnie walke

zegan333

heh co zrobić takie czasy..

fauzi

Niestety

zegan333

Zakończył karierę http://www.bokser.org/content/2015/09/28/083427/index.jsp

qh4r18

I bardzo dobrze to był najsłabszy z mistrzów kategorii junior ciężkiej a miał pas magazynu The Ring a bardziej należał się Diablo czy Denisowi.Miał tylko jedną dobrą walke czyli druga walka z Cunninghamem a reszta to kpiny słaba walka z Rossem gdzie leżał czy niesłuszne zwycięstwo nad Arslanem a te jego ciągle przekładane walki żenada i lepiej aby nie wracał na ring bo to nie ma sensu.

qh4r18

Było blisko walki jego z Kołodziejem nawet już zaczęła się promocja walki stanęli twarzą w twarz.Kołodziej by przegrał może później niż z Lebedievem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones