Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Tak jak powyżej,widać że próbuje się odciąć od HSM. Ale tak naprawdę zawsze będzie kojarzony z tym filmem. Potrafi grać,nie obrażajcie go bo to nie jest miłe i świadczy tylko o waszym wychowaniu! nie wiem,czy chcieli byście być też tak brzydko nazywani.

mychunia14

Przyznam szczerze, że po HSM byłam do niego uprzedzona. Ale on naprawdę nie gra źle. Źle oceniają go ci, którzy nie potrafią spojrzeć na niego obiektywnie, nie oglądają innych filmów z jego udziałem i patrzą na niego przez pryzmat HSM. Opamiętajcie się, to, że zagrał w przygłupawym filmie nie skreśla go od razu.

mychunia14

też byłam do niego uprzedzona. dlatego z ciekawości obejrzałam film ' Znów mam 17 lat' żeby zobaczyć jak sobie poradził, i czy faktycznie jest aż taki koszmarny jak wszyscy twierdzą. i moim zdaniem nie jest taki zły. może nie powinno się go porównywać do wielkich aktorów, ale na pewno nie radzi sobie źle.;DD

mychunia14

Dokładnie. Wszyscy dobrze wiedzą, że rola w filmie HSM będzie mu wypominana, ale należy mu się szacunek za to, że próbuję się od niej uwolnić. Tak poza tym bardzo spodobała mi się grana przez niego postać w "17 again". Pozdrawiam ;)

mychunia14

Zgadzam się:) Zac jest całkiem niezłym aktorem, może nie wybitnym ale całkiem dobrym:) Bardzo podobała mi się jego rola w 17 again. W Hairspray też zagrał fajnie. Myślę że jakby dało mu się szansę to by pokazał że stać go na coś więcej niż zagranie w głupawym filmie Disney'a...

Lola140392

Jego rola w "Lakierze do włosów" i "17 Again" sprawiła, że pozbyłam się do niego uprzedzeń, bo po HSM faktycznie nie mogłam na niego patrzeć. Teraz nawet lubię oglądać go w filmie, całkiem dobrze gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones