Zachary WilliamsI

Zahary Isaiah Williams

6,8
44 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zachary Williams

Pierwszy raz zobaczyłam go w sumie w "Honey", ale widzę, że ma tu więcej na koncie. Zobaczymy co z niego będzie jak dorośnie ;)

missaaliyah

też widziałam go tylko w "honey" jest ŚWIETNY!!!!!

agreska7

niestety ja tez widziałam go tylko w honey szkoda chciałabym zobaczyć z nim
wiecej filmów



P.S. W tych loczkach wyglądał słodko:)

Agrafka_2

Boooziuu!! On jest taaaki słodki że mi ślina leci na jego widok ;DD
W "Honey" był boski, w loczkach i bez ;) A najsłodsze mementy to jak wracał z Honey do domu i na klatce schodowej jego matka otworzyla drzwi, to on był taaki przerażony i słodziuudki :D I jeszcze jak gadał z Honey na schodach o tym że Benny uciekł z domu do facet mamy go zlał, to miał taką niemożliwie słodziudka minkę jak sie takiki oczkami patrzyl w góre w tej niebieskiej bluzie i powiedział "Not me" .. ahh! Che mieć takiego syna xD ;PP

Cythrina

Własciwie ja oglądałam tylko Honey, jak większość i śmiem stwierdzić że taki mały, a mnie oczarował :) Na prawdę świetnie zagrał Raymonda - uroczy dzieciak, w tych loczkach :D W warkoczykach też. w ogóle oni mają fajne te warkoczyki, szkoda że nie mam włosów do tego :P to chyba tylko im takie fajne wychodzą, co?

RJaane

[ee.. chyba wystarczy mieć gęste i długie :P]

Ciekawa jestem jak on wygląda teraz.. ;] :DD bo kilka lat minęło od kręcenia "Honey". Czuje ze kawał 'W-Ztki' ;DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones