Zuzanna Madejska

7,3
187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zuzanna Madejska

Trafiłam tu zupełnie przypadkiem, przeglądając różne pozycje na filmwebie zobaczyłam jej
zdjęcie i pomyślałam, że 'skądś ją kojarzę'. Chwilę mi to zajęło, ale przypomniałam sobie,
że widziałam ją w kilku programach telewizyjnych, m.in. w Szansie na sukces. Powiem
Wam jedno: rzadko spotyka się kogoś, kto ma takie parcie na szkło. Widać, że bardzo by
chciała, ale niespecjalnie się nadaje. Niesamowicie irytująca postać, pamiętam, że kiedy
oglądałam Szansę bardzo denerwował mnie jej sposób mówienia i mimika. Z talentem też
wg mnie u niej krucho (wokalnym na pewno, na temat filmowego trudno mi się
wypowiadac, bo widziałam ją tylko w 'Galeriankach' i, chyba, w 'Kryminalnych'). Poza tym
skoro, jak ktoś to tu napisał, przedstawia się jako 'Zuzanna. Ta z telewizji' to ja juz nie mam
nic więcej do dodania.

morelowa_panna

Morelowa Anno nie wiem na jakiej podstawie wyrażasz opinie ,tak podłą i przesycona jadem.Może jakieś nie spełnione marzenia ?!!!!!!!!!!!!!!!!Przypominam Ci ,że ta osoba w Szansie na Sukces występowała siedem lat temu i dziwi mnie fakt że boli Cie to do tej pory.Jesteś naprawdę żenująca .Widocznie jurorzy kilkudziesięciu festiwali ,które wygrała w Polsce i za granicą się mylili jak mi przykro.Mimo wszystko życzę Ci dobrego samopoczucia

ariam16

Nie napisałam, że mnie to boli, opisałam odczucia, jakie towarzyszyły mi, kiedy ją oglądałam. Czasem tak mam, że ktoś zapada mi w pamięć, jeśli bardzo mnie irytuje. Przykro mi, że uważasz moją opinię za przesączoną jadem. Nie miałam takiego zamiaru. Po prostu pani Madejska sprawia wrażenie osoby z ogromnym parciem na szkło, a ja tego nie trawię. Tak jak napisałam jest to opinia wysnuta na podstawie kilku programów telewizyjnych - owszem, niezbyt miarodajna, ale wydaje mi się, że w miarę konstruktywna.

morelowa_panna

Morelowa Anno nie wiem czym tak bardzo Cie irytuje ta osoba,ale mam wrażenie, ze to ty masz jakiś problem .Mylisz się bardzo pisząc, że ona miała"parcie na szkło"i nie wiem na jakiej podstawie to mówisz.Miała swój czas sukcesów i była pokazywana to jest w zwyczaju mediów.To one niestety często powodują,że społeczeństwo takich młodych zdolnych obrzucają błotem.A poza tym kim ty jesteś ,że tak autorytatywnie wypowiadasz się co do jej talentu.A może zwyczajnie taka typowa postawa Polaków człowieka przeciętnego nie zauważyć a tego co się wybija choć troszkę opluć.Nie musisz jej lubić ,ale nie opluwaj jej publicznie bo jest to bardzo niesprawiedliwe .Tyle mam do napisania.Bądź szczęśliwa i spotykaj na swej drodze samych nie irytujących Cie ludzi.

morelowa_panna

morelowa panno mam wrażenie ze ty sama nic nie potrafisz nawet przeć na ekran.Jesteś żałosna w pełnej jadu krytyce.powodzenia.natomiast jeśli miałabym stworzyć listę irytujących mnie ludzi to byłabyś u mnie na pierwszym miejscu.

lesbas

bardzo przepraszam,że się wypowiem, ja absolutnie nie oceniam talentu czy jej braku Pani Madejskiej bo mało ja widziałam ale skoro gdzieś wystąpiła to na pewno nie mogła być byle jaka,natomiast śmiem twierdzic-to tylko moja opinia,że ariam 16 to ona :)pozdrawiam!KInga Wisłocka.

kingol85

,,Zuzanna,ta z telewizji" już od dawna w niej nie występuje LOL :-P
A zatem jestem po stronie Morelowej Panny.Rozumiem chełpić się aktualnymi osiągnięciami tymczasem ,, osiągnięcia" Zuzanny to czasy dinozaurów xD

Brandon568

A zresztą córeczki nauczycieli często są zarozumiałe

Brandon568

Ariam16 to mama tej Pani, która zaciekle broni córki i nie potrafi zrozumieć, że ludzie mają prawo do wyrażania własnej opinii i denerwuje się tutaj na ludzi, którzy mają własne zdanie.
Chociaż po poniekąd rozumiem Ariam16, że nie potrafi być obiektywna, w końcu to jej dziecko, ale po co się ośmieszać, lepiej dla własnego spokoju nie czytać hejtu i nie odpowiadać na niego, szkoda nerwów.
Aczkolwiek więcej znam matek bardzo krytycznie podchodzących do swoich dzieci, i to się chwali, że tak bardzo stoi Pani za swoją córką lecz , dla własnego spokoju, lepiej nie robić tego publicznie.

Kasha

Nie wiem dlaczego ale w pełnej wersji serwisu nie widać pani komentarza

Brandon568

Teraz już widoczny jest:-) Wcześniej nie widziałem nie wiem czemu

Brandon568

jakoś chochlik może wpadł tu i nawywijał :P

Kasha

Właśnie coś przeczytałem:
https://www.filmweb.pl/serial/Anioł+Stróż-2005-235437/discussion/Wszystkim+"odwa znym",1779628
Ma pani rację :-)

morelowa_panna

No właśnie gdzie to jest napisane?

morelowa_panna

To że się przedstawia ,, Zuzanna.Ta z telewizji"? Ja sam to Widziałem ale może został usunięty ten post

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones