PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839050}

Çocuk

8,0 26
ocen
8,0 10 1 26
Çocuk
powrót do forum serialu Çocuk

Skończyłam oglądać serial. W początkowych odcinkach nie było szału, natomiast jakoś od 6 serial nabrał tempa i bardzo mnie wciągnął. Jedyne co mi się nie podoba to fakt, że niekiedy było za dużo intryg i problemów. Wydaje mi się też nie nie wiedzieli jak pokierować postać Ali Kemala. Na początku serialu da się go lubić, potem staje się tak denerwujący, że intrygami prześciga nawet Sule i swoją matkę razem wzięte, a na koniec znowu gra idealną osobę.

Brakowało mi też Asiye. Szkoda, że zabiła Rize pod koniec i musiała iść do więzienia. Bardziej ucieszyłby mnie fakt, gdyby to Riza poszedł do więzienia i zapłacił za to co zrobił. To nie wina Asiye, że miała tak złego ojca. Szkoda, że nie mogliśmy jej zobaczyć razem z rodziną na ślubie Hasana.

AnetaNatalia051

hej nie wiem czy zobaczysz moje pytanie ale może a nóż :D nie bardzo mam gdzie obejrzeć serial natomiast często pokazują mi się urywki na tik toku i jestem ciekawa jak się to zakończyło ? mogłabyś napisać ? widzę że wątek i tak ze spoilerem z tego co zrozumiałam ten brodaty facet i blondynka z małym dzieckiem adoptowali tego uroczego blondynka ale potem właśnie urodziło im się własne dziecko i ta baba go nie chciała ,ale jestem ciekawa jak to finalnie się kończy?

patunia67673

Hej z ciekawości sprawdziłam, gdzie ja obejrzałam ten serial ale było to grupka na fb, która jest już niestety usunięta. Jedynie znalazłam po angielsku na yt gdybyś chciała, kolejność odcinków jest trochę pomieszana, ale wszystkie sa: https://www.youtube.com/watch?v=GbxsBA7sk1Y&list=PL1D4XXqdt0ih7jsfXCRUT-dt0YP8NU Rv0&index=1

A opis co się mniej więcej działo daję na dole. Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam, bo serial oglądałam już jakiś czas temu.







Właściwie to Efe nie został adoptowany, Asiye (babcia Efe) i Sule czyli macocha Efe postanowiły przygarnąć chłopca i okłamały Ali Kemala, że jest on biologicznym ojcem chłopca, więc on nie miał o niczym pojęcia. Z tego co pamiętam Sule miała problemy z zajściem w ciąże. Natomiast Akca, biologiczna matka Efe oddała go bo chciała, żeby miał lepsze życie, ona sama była wychowywana przez matkę prostytutkę, a ojciec dziecka Hasan trafił do więzienia. Akca okłamała go, że straciła dziecko.
Dopiero po paru latach Sule udało się zajść w ciążę i wtedy Efe stał się dla niej zbędny i probowała się go pozbyć. M.in. zostawiła go w parku i przez to spotkał on Akce, którą bardzo polubił.
Potem z tego co pamiętam mega dużo się działo . Hasan wyszedł z więzienia i za wszelką cenę chciał odzyskać Akce. Akca gdy dowiedziała się jak traktują jej syna, postanowiła go uratować i chciała go nawet gdzieś wywieść jeśli dobrze pamiętam, ale zawsze powstrzymywała ją Asiye. Potem Akce zeszła się z Hasanem i przyjęła nawet jego oświadczyny, ale podczas ślubu Hasan dowiedział się, że Efe to jego dziecko, więc do ślubu nie doszło.
Ali Kemal też dowiedział się że Efe to nie jego biologiczny syn, ale nie chciał go oddać Akcy i Hasanowi, co zrozumiałe, bo pokochał chłopca jak własnego syna. Zaczął wtedy robić dziwne rzeczy m.in. oskarżył go o morderstwo którego w rzeczywistości dokonał najmłodszy syn Asiye - Murat.
Hasan dowiedział się także, że Asiye to w rzeczywistości jego biologiczna matka, czyli Ali Kemal i Murat to jego bracia, co także wywołało dużo dramy.
Odbyła się także rozprawa o prawa rodzicielskie, którą wygrała Akca.
Po paru latach nieobecności pojawił się także Riza (ojciec Ali Kemala i Murata, który był uwikłany w morderstwo ojca Hasana). Porwał on Efe, Asiye go postrzeliła i trafiła za to do więzienia. Pod koniec serialu Ali Kemal godzi się z Hasanem, a Hasan i Akca biorą ślub. Wszyscy postanawiają także wspólnie zamieszkać.



Mam nadzieję, że da się coś zrozumieć, bo trochę to podmatwane :D

AnetaNatalia051

dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :D trochę to zaspokoiło moją ciekawość hahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones