PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773155}

Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii

Trollhunters: Tales of Arcadia
8,0 4 698
ocen
8,0 10 1 4698
Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii
powrót do forum serialu Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii

Cudo!

ocenił(a) serial na 10

Cudo! Bohaterowie są naturalni, nie są idealni, mają wspaniałą ekspresję i nie da się ich nie lubić. Ponadto wszyscy wspaniale się rozwijają przez całą serię i dojrzewają emocjonalnie. Fabuła jest bardzo wciągająca i nie da się od niej oderwać. Obejrzałam wszystkie sezony w tydzień, a pewnie gdyby mi studia pozwoliły skończyłabym jeszcze szybciej :D.
Co bardzo mnie zaskoczyło, serial ma mnóstwo zwrotów akcji i nawet jeśli jakieś decyzje podjęte przez bohaterów nie są właściwe, to nie odbija się to bez echa, a oni sami potem uczą się na błędach.
Animacja jest piękna i owszem, tło często nie jest aż tak dopracowane, ale dzięki płynności animacji, wspaniałych kolorów i tej ekspresji ruchów, mimice, potrafię wybaczyć małe niedociągnięcia.
Produkcja ta przekazuje z sobą wspaniałe wartości, często nieoczywiste, które nie są podane sztampowo i cukierkowo. Polecam dla osób w każdym wieku. Naprawdę nie ma znaczenia czy masz 6 czy 80 lat, uważam, że każdy będzie się bawił równie dobrze i wyniesie coś. Ja osobiście mam mnóstwo przemyśleń, zwłaszcza po ostatnim monologu.
Nie sposób nie wspomnieć o humorze. O ludzie jak ja się śmiałam! Oczywiście na zmianę z "ochami" i "achami" z zaskoczenia, ekscytacji i radości, a nieraz też ze smutku i strachu o bohaterów.
Przyznam, że na samym początku byłam niechętnie nastawiona i włączyłam animację z nudów w pociągu, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones