SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Hetty Wainthropp Investigates

1996-1998 50 min.
8,2 97
ocen
8,2 10 1 97
325
chce zobaczyć
{"id":"96346","linkUrl":"/serial/%C5%9Aledztwa+Hetty+Wainthropp-1996-96346","alt":"Śledztwa Hetty Wainthropp","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/63/46/96346/7015943.2.jpg"}
Brytyjska emerytka, chcąc podreperować domowy budżet i odciągnąć zaprzyjaźnionego nastolatka od uroków życia ulicy, zakłada agencję detektywistyczną.
{"seasons":[4,3,2,1]}
27
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/%C5%9Aledztwa+Hetty+Wainthropp-1996-96346/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/96346","link":"/serial/%C5%9Aledztwa+Hetty+Wainthropp-1996-96346/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/96346","link":"/serial/%C5%9Aledztwa+Hetty+Wainthropp-1996-96346/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Hetty (Patricia Routledge - "Co ludzie powiedzą?") właśnie skończyła 60 lat i nie jest z tego zadowolona. Nie ma zamiaru wieść spokojnego życia na emeryturze, zatrudnia się więc na poczcie. Tam wpada na trop oszustwa. Postanawia przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie, a do pomocy werbuje Geoffreya (Dominic Monaghan - "Zagubieni",Hetty (Patricia Routledge - "Co ludzie powiedzą?") właśnie skończyła 60 lat i nie jest z tego zadowolona. Nie ma zamiaru wieść spokojnego życia na emeryturze, zatrudnia się więc na poczcie. Tam wpada na trop oszustwa. Postanawia przeprowadzić dochodzenie w tej sprawie, a do pomocy werbuje Geoffreya (Dominic Monaghan - "Zagubieni", trylogia "Władcy Pierścieni"), 17-latka, którego przyłapała na drobnej kradzieży. Gdy udaje im się rozwiązać zagadkę, Hetty orzeka, że ma smykałkę detektywistyczną i zakłada agencję. Początki nie są łatwe, ale dzięki swojej determinacji Hetty i Geoffrey zaczynają odnosić sukcesy.

studio
BBC-TV Productions
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Southport, Fleetwood, Bolton i Darwen (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • ?????????

  Mr__Angel

  Czy ten serial kiedykolwiek leciał w Polsce?? Z chęcią bym go oglądnął, ale niestety nie spotkałem się z nim nigdzie!!

 • można to gdzieś kupić?

  marajka

  w empiku nie widziałam.zależy mi na polskim tłumaczu/napisach, bo jednak ciężko zrozumieć wszystkie smaczki po angielsku.

 • Śledztwa Hetty Wainthropp

  Nurs

  Mam pytanie. Wie ktoś może skąd można ściągnąć ten serial lub jakieś inne filmy z Patricia Routledge? Poza 'Co ludzie powiedzą?', bo mam wszystkie odcinki :D

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.