PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786525}
7,8 127 925
ocen
7,8 10 1 127925
7,3 31
ocen krytyków
Ślepnąc od świateł
powrót do forum serialu Ślepnąc od świateł

Scena

ocenił(a) serial na 9

Scena z podkładem Myslovitz wgniata w fotel. Zagubienie ludzi pokazane w jednym obrazku, oglądałem chyba z 5 razy takie na mnie zrobiła wrażenie

ocenił(a) serial na 10
daniel_k

Czy mógłbyś przypomnieć w którym odcinku była ta scena (najlepiej dokladnie w ktorej minucie)?

ocenił(a) serial na 9
Placu

Pewnie, 6 odcinek jakoś dokładnie w połowie odcinka

daniel_k

aż mi ciary przeszły, tą jedą sekwencją twórcy nabrali gigantycznego dystansu do tego co pokazywali, Stryj w stroju sw Mikołaja, prokurator tańczący z balonami, genialne to było, pomijając że mam ogromny sentyment do Nienawiści Myslovitza

ocenił(a) serial na 7
daniel_k

O tak! Ta scena była świetna!

ocenił(a) serial na 7
daniel_k

Gdyby nie odszedł Rojek Myslovitz byłby najlepszym zespołem polski w historii ale i tak jest jednym z najlepszych

ocenił(a) serial na 9
piotrsikorski

Niestety nawet jakby został to Myslovitz nie miał nigdy startu do Illusion.

ocenił(a) serial na 7
daniel_k

Wgniatałaby w fotel gdyby nie fakt że w Magnolii Andersona parę lat temu mieliśmy już taki zabieg, prawie identyczny. (Oczywiście nie z Myslovitz) ;)

użytkownik usunięty
tommsid

W tym serialu bardzo dużo jest zapożyczeń, czy bezpośredniego cytowania kina zaoceanicznego. Nie przeszkadzało mi to, mimo wszystko, oglądało się to wyśmienicie

ocenił(a) serial na 7
daniel_k

Wy ludzie macie coś z głowami...
To najgorsza, zupełnie zbędna i irracjonalna scena, a wy piszecie, że to arcydzieło...

lsnazr

Dokładnie takie samo miałem wrażenie. Ludzie co Wy? :D ta scena była gniotem.

ocenił(a) serial na 8
Meru0

Ja ta scene i ogolnie chyba 6 odcinek to skomentowalem tak, ze musieli dac jakies zapychacze zeby wyszlo 8 odcinkow, bylo sporo takich scen ktore według mnie nic nie wnosiły. Te wizje co tacy wszyscy brudni byli - tez mnie wkurzaly.

ocenił(a) serial na 7
lsnazr

I laska po prawej śmiejąca się przy wylewaniu barszczu na stół no tragedia.

ocenił(a) serial na 7
HuteK

Sorki po lewej ;

HuteK

chodzi o ten klip? https://www.youtube.com/watch?v=StTz7FHJjd4

lsnazr

Zgadzam sie :)

ocenił(a) serial na 3
daniel_k

Najgorsza scena serialu. Długa, monotonna. Nie trafiło to do mnie w ogóle. Ogólnie niektóre sceny przewijam, bo ciężko to oglądać. Po obejrzeniu szóstego odcinka miałem zrezygnować z oglądania serialu.

zakk87

Dokładnie

daniel_k

Scena będąca poniekąd esencją tego filmu, pokazująca, że poza pieniędzmi ci ludzie tak naprawdę nie mają nic. Tak samo jak główny bohater zresztą.

ocenił(a) serial na 7
daniel_k

Mega scena!

ocenił(a) serial na 9
daniel_k

Dla mnie jedna z najlepszych scen w historii polskiego kina..

ocenił(a) serial na 8
adrian00719

No to takie sceny to ja widze na ramowce TVN jak reklamuja np. Na wiosne nowy sezon (ogólnie wszystkich programow)

ocenił(a) serial na 9
daniel_k

Potwierdzam! Mega ciary :)

daniel_k

Film robi wrażenie! Ciężko się od niego oderwać tak jak i ciężko obejrzeć go online bez zacinania, ale w końcu udało mi się na dobre-filmy. pl , polecam.

ocenił(a) serial na 5
daniel_k

Dla mnie to była najbardziej żenująca scena w całym serialu.

ocenił(a) serial na 7
daniel_k

Ta piosenko scena to był taki dramat ze az szkoda gadać. Ogólnie cały serial dziwny i nie równy ale wart obejrzenia.

ocenił(a) serial na 6
daniel_k

Dokładnie, ta scena była genialna, najlepsza w całym serialu

ocenił(a) serial na 10
daniel_k

Rowniez uważam że ta scena była genialna, ale trudno ją interpretować nie znając Magnolii dlatego wielu osobom się ona nie podobała. Oczywiście rzecz gustu. Mnie zachwycił pomysł reżysera żeby te scene praktycznie skopiowac (zaczyna się tak samo; Ilona Ostrowska wciąga kreskę na kanapie wręcz identycznie jak Melora Walters w Magnolii). Ja uważam to za świetny intertekstualny zabieg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones