PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025127}

Śnieżna dziewczyna

La chica de nieve
6,7 6 834
oceny
6,7 10 1 6834
Śnieżna dziewczyna
powrót do forum serialu Śnieżna dziewczyna

1.Najbardziej drażni to, że po 9 latach część postaci nie zmieniła się ani troszeczkę. Ojciec dziewczynki znacznie posiwiał, a jej biologiczna matka kompletnie się nie różni od swojej młodszej wersji ( dosłownie ma nawet tak samo upięte włosy)
2.Wystrój pokoju dziecięcego znacznie odbiega od standardów z 2010 roku. Wtedy zdecydowanie nie królowały proste białe meble ze szwedzkiej sieciówki
Generalnie postacie wystylizowane kiepsko jak na 2010, samochody też średnio wpasowane w klimat
3. Zamordowany bankier to totalna porażka i ten wątek dużo psuje. Pokazuje policje jako totalnych nieudaczników, co nie są w stanie rozwiązać dość prostych morderstw. Jego telefon ostatni raz logowałby się w tamtym miejscu, przesłuchania i poszukiwania napewno nie skończyłyby się na kilkuminutowej wizycie u rodziny

ocenił(a) serial na 8
Absurditee

Jeszcze karta pamięci, którą wykładowca wyjął z aparatu Mierene dwa odcinki wcześniej, a przecież w ostatnim Mirene robiła zdjęcia Iris i Amayi tym samym aparatem (bez karty pamięci co wyświetlilo by się na ekranie aparatu

ocenił(a) serial na 6
Dziurexx

Jeszcze totalne pominięcie wątku pogrzebu „ niby ojca” Julii/ Amayi. Ciekawe czy mała była na pogrzebie itd.

Dziurexx

Ona robila im zdjecia czy tylko sobie przyblizala widok na dom?

Dziurexx

Nie robiła zdjęć, tylko obserwowała.

Absurditee

Można stwierdzić, że nielogiczna jest cała fabuła. Jak policja mogła nie sprawdzić pacjentek kobiety, która pracuje w klinice niepłodności i porwali jej dziecko?

tomalka20

To oczywiste, zwłaszcza, że przysyłanie filmów mogło świadczyć, że jest to ktoś kto znał rodziców osobiście i zrobił to by się zemścić za jakąś doznaną krzywdę, a teraz ich dręczy.

Absurditee

Warto jeszcze wziąć pod uwagę, że pięcioletnia dziewczynka jest rezolutniejsza i bardziej błyskotliwa niż wielu dorosłych.

adam519

Otóż to. Najbardziej co mnie zdziwiło że kiedy kobieta stała z nią już na paradzie a rodzice biegali i wołali ją po imieniu nie krzyknęła mamo. Mimo że chwilę wcześniej i zaraz po ciągle powtarzała że chce do rodziców. A wystarczyło zawołać któreś z rodziców byli tak blisko.

Absurditee

Gdzie ty w tym pokoju widziałeś białe meble, na dodatek ze szwedzkiej sieciówki to nie wiem. Mnie zastanawia najbardziej to, że małe dziecko przez dziewięć lat ani razu nie potrzebowało opieki lekarskiej, czy stomatologicznej.

ocenił(a) serial na 4
Absurditee

4. Babka ukrywa się latami, po czyli idzie do warsztatu video i przedstawia się z imienia, nazwiska i adresu. O Chryste, to mi zmarnowało cały serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones