PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625072}
6,7 759
ocen
6,7 10 1 759
Świętoszki z Dallas
powrót do forum serialu Świętoszki z Dallas

Otóż tak MOI DRODZY. Osobiście ściągnąłem już dwa epizody serialu. Wpisałem tylko na chomikuj(kropka)pl "Świętoszki z Dallas 1x01" i "Świętoszki z Dallas 1x02". Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
michu1945

Ooo jestem wdzięczny za ten temat, bo ja już czekam na 3 odcinek i nie wiem kiedy będą napisy ;/

3 odcinek wczoraj leciał na fox life ;x

Kattheriine

A emisja nie jest we wtorki o 22:00?

michu1945

faktycznie , przepraszam za wprowadzenie w błąd.

użytkownik usunięty
Kattheriine

Czyli 3 odcinek już leciał na Foxlife czy dopiero będzie leciał?

Będzie (czas przyszły) miał dopiero swoją emisję.

Kattheriine

Spox. Tak bywa.

ocenił(a) serial na 9
michu1945

heh michu i tu brylujesz, swoja drogą bardzo ten serial podobny do gotowych na wszystko. pozdrawiam:)

matti87

Witam. Mój terapeuta zalecił mi bym uzależnił się, lub zaczął oglądać inne seriale ponieważ tak w spokoju przeżyję traumę po zakończeniu "gotowych na wszystko. :->

ocenił(a) serial na 9
michu1945

hehe dobre:D

ocenił(a) serial na 7
michu1945

mój mówi to samo, hehe

michu1945

Pobrałem odcinek 1x03 z c h o m i k u j . p l

ocenił(a) serial na 9
michu1945

małe zainteresowanie tym serialem chyba jest co? Szkoda bo jest świetny.

matti87

Słaba reklama i sprzeczne opisy w wielu gazetach i portalach robią swoje. Poza tym sytuacja może się zmieni w II połowie maja bo wtedy nie będzie "gotowych na wszystko". Możliwe, że wtedy część fanów DH przerzuci się na GCB w ramach zasypania pustki po świetnym serialu.

ocenił(a) serial na 9
michu1945

ponoć w stanach ktoś nawołuje do bojkotu,jest nawet profil na facebooku. że niby serial ukazuje spaczony obraz chrzescijanek:D

matti87

Jak w każdej religii, nie wszyscy są TAKIMI hipokrytami. Dlatego im się nie dziwię. Ja to traktuje jako serial i czystą rozrywkę.

matti87

też lubie ten serial :)) mam nadieje ze nie zniknie po 1 sezonie

michu1945

z lektorem długo się czeka mam już 5 odc a z lektorem 3 odc dostępny jest osoba która robi napisy ma nadrobić zaległości podczas świąt

michu1945

Pobrałem odcinek 1x05 z c h o m i k u j . p l

michu1945

hejka:) możecie mi coś powiedzieć o tym serialu? czy warto się za niego brac? z góry dziekuję:)

moonlajt

warto! ;) na początku jest lekki, potem zaczyna się robić dramatycznie (ale bez przesady). jest dużo ciekawych postaci (trochę za dużo czasami) i wątków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones