PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 229
ocen
8,1 10 1 6229
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

W tym serialu jest ciągła fabuła? Czy tak jak w CSI że kolejny odcinek nie ma prawie nic wspólnego z poprzednim?

10minut

Ciągła. Warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 3
Mateo_SF

Nie nazwałbym fabuły tego serialu ciągłą. Obejrzałem 1 sezon i spasowałem. Słyszałem opinie że jest lepszy niż The Wire a moim zdaniem nie dorasta mu do pięt. Wątki wojny gangów są strasznie płytkie, zrobione na "odpierdal", w The Wire to było wspaniale przemyślane. Wracając do ciągłości fabuły, zdarzała się sytuacja że jakaś sprawa ciągła się 3 odcinki ale nic poza tym, w każdym serialu jest mniej więcej ciągłość fabuły ale nie jest to historia jak np. w Dexterze czy Breaking Bad przedstawiona jako całość.

ocenił(a) serial na 10
KukizBJJ

Po obejrzeniu zaledwie jednego sezonu głupotą jest się wypowiadać na temat ciągłości, czy całościowego przedstawienia historii w serialu, który ma tych sezonów siedem. Do założyciela tematu: obok wątku przewodniego, w każdym odcinku jest pokazana jedna sprawa, czasami śledztwo rozciąga się na kilka/naście odcinków.

ocenił(a) serial na 3
Nawrocki

Gdyby zmienił się sposób przedstawienia wątków - ok, ale nie zmienił się. Zostaję przy swoim.

ocenił(a) serial na 10
10minut

pół na pół. Jest główny wątek, który ma swój punk kulminacyjny w ostatnim sezonie, ale każdy odcinek ma też swoje wątki, które raz kończą się po 1 odicinku, czasami po kilku, czasami wracają po paru sezonach, przeplatają się itd. Ale główny wątek jest i on tu jest głównym motorem napędowym, im dalej w las tym bardziej wychodzi on na pierwszy plan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones