PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 229
ocen
8,1 10 1 6229
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

Dlaczego dałem 9.

ocenił(a) serial na 9

Bo za dużo sezonów.

ocenił(a) serial na 10
kemstachy

sam jestes za duzo sezonow.

ocenił(a) serial na 10
kemstachy

iloraz inteligencji 9

marcinkf

brawo misiella, sam lepiej bym tego nie ujął. Za dużo sezonów to mają Tajemnice Smallville, żeby każdy serial miał sezonów od 5-7 to byśmy mieli mniej naciągania. The Shield w sam raz właśnie jest. 1 sezon zapoznanie z postaciami i światem, 2 sezon rozwinięcie akcji, 3 sezon początek poważnych problemów Strike Team, 4 sezon rozłam Strike Teamu, 5 sezon czarne chmury nad chłopakami i tu brawa za role Lema, 6 sezon potyczka między starymi przyjaciółmi, 7 sezon piękne i nie szczęśliwe zakończenie. Wszystko elegancko, tęksnie za tym serialem. Nie wiem czy 2 raz sobie nie obejrzeć, nawet gre sobie kupiłem która jest cholernie kiepska ale przynajmniej postacie są i klimat zachowany.

ocenił(a) serial na 10
Mateo_SF

ten serial trzymal najwyzsza klase przez kazde 7sezonow nawet jak bybylo jeszcze pare to takze bylby zajebisty serial i ogladalnosc by napewno niespadla STRASZNIE TESKNIE za THE SHIELD....

ocenił(a) serial na 10
marcinkf

mam to samo, wkrotce obejrze drugi raz, ale to iestety juz nie to samo

ocenił(a) serial na 10
grego1980

Jest to na pewno nie powtarzalny serial i aż chce się więcej.Nie zapominajmy o mistrzowskiej roli Michaela Chiklisa.Gra on może jakąś fajną role w jakimś filmie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones