PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 231
ocen
8,1 10 1 6231
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

szkoda tylko ,że tylko posiadacze Canalu moga na bieżąco śledzić trzecia serię.Co prawda jest jeszcze AXN ale on jest chyba jeszcze mniej dostepnym kanałem w Polsce.Postaci wykreowane w serialu sa jakby wyjete z bagna miasta aniołów ,nie ma tyu krystalicznych postaci ,kazdy ma cos na sumieniu a szczególnie grupa uderzeniowa często wybiera wieksze zło.Krajobraz akcji równie ponury, podłe dzielnice ,dilerzy narkotykowi ,prostytutki.Czasem sceny sa do bólu naturalistyczne ,smierc ,pobicia sceny gwałtu.Po prostu odjazd ,nie ma co porównywac do smiesznych filmików z polskiego podórka typu OFICER,a tym bardziej Kryminalni.

ocenił(a) serial na 10
T_REX77

Właśnie miałam przyjemność obejrzenia trzeciej części Świata gliniarzy, gdyż jestem posiadaczką canalu. I mogę z całą stanowczością stwierdzić że drugiego takiego serialu nie widziałam. Wszystkie odcinki oglądałam z przerażeniem na twarzy. Zero upiększeń, czysty naturalizm, brutalność i ten dziwny klimat niepewności. Świetny serial a każdy odcinek „rzuca o ścianę” Nie zdradzę jak się kończy trzecia część, ale mogę zapewnić ze napięcie sięga zenitu. W końcówce pozostaje jednak pewien niedosyt, ale myślę, że może to być furtka do kolejnej części.
Mam możliwość porównania tego serialu do powtórek na AXN i z żalem muszę przyznać, że tłumaczenie na AXN brzmi jak po cenzurze. Bardzo wygładzili ostrość i dosadność dialogów co zupełnie nie pasuje do charakteru filmu. A zresztą oglądanie serialu drugi raz nie robi już takiego wrażenia. Szkoda.

newcastle

zdecydowanie zgadzam sie z przedmówcami serial o "psach" jakiego nie było z utęsknieniem czekam na 5 serie która ma ruszyć w 2006, cas bedzie trzeba zabić zagadkowym Lostem i Prison_Break'iem którego szczególnie polecam fanom Shielda ./././.

ocenił(a) serial na 8
newcastle

The wire > The Shield

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones