PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 229
ocen
8,1 10 1 6229
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

Jakość obrazu

ocenił(a) serial na 10

Serial jest świetny z początku nie mogłem się do niego przekonać , ale od końca 1 serii jest naprawdę kozacki , ale mam jedno pytanie czy wszystkie sezony mają tak słabą jakość obrazu ? , lepiej by się oglądało jakby był w hd a nie ekran z z pasami , jak na netflix na którym oglądam

michalkuc1993

Niestety to stary serial i nie ma za bardzo w dobrej jakości, też oglądałem niestety w słabej, jest co prawda dobra wersja ale nie ma do niej napisów :/ a serial ogarnij do końća kolego bo jest naprawdę świetny i daj znać jak skończysz, chcę poznac Twoję opinie i wrażenia. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Mateo_SF

Jestem na 3 sezonie na razie i z początku traktowałem go jako ubogi krewny The wire , ale zmieniać zacząłem szybko zdanie , bo serial wyraźnie daje do zrozumienia , że tu są same czarne , złe postacie , choć dużo jest też luk w fabule , o ile sama treść jest spoko to sposób kręcenia jest do bani jakby po amatorsku cyfrówka to nasz Polski serial Glina , który był robiony w tym samym czasie jest o lata świetlne lepszy w tym aspekcie bo był kręcony na taśmie filmowej i był dobry autor zdjęć a tu widać , że na czymś było oszczędzane...

ocenił(a) serial na 10
Mateo_SF

Dobra skończyłem już parę dni temu , ale musiałem ochłonąć po finale the shield . Zacznę w liczbach
Pierwszy sezon 7/10 , (Irytujące wątki gejowskie tego Juliana)
Drugi 8/10
Trzeci 8.5/10
czwarty 9 .5
Piąty 10/10 absolutny
rollercoaster z Rewelacyjną rolą tego porucznika wydziału wewnętrznego Jona Cavanocha ,
Szósty. 8./10 Trochę spadło tempo , ale nad ekipa Vicka ciągle wisi niebezpieczeństwo
Siódmy. Gra o tron to przy tym sezonie pikuś każdy z kimś ma jakieś intrygi , każdy coś dla siebie chce ugrać , trochę sie mozna w tym pogubić ze względu na ilość nazwisk i całe skomplikowanie . Podzielił bym ten sezon na dwie części w ocenie 1-7 ( 7/10) zaś 8-15 100/10 Mistrzostwo jeden z najlepszych seriali jakich oglądałem mimo , że długi 7 sezonów w tym dwa sezony po 15 odc to nie spadł nigdy pod jakiś słaby poziom i zawsze się go chciało oglądać

michalkuc1993

UWAGA SPOJLEP

Wiedziałem że się spodoba ;) szkoda tylko Lema w tym wszystkim, Ronnie mimo że przeżył to i tak jego los nie był zaciekawy, Shane nigdy nie lubiłem ale też mi jakoś go szkoda się zrobiło po tym jak skończył.

michalkuc1993

Podobno w tym roku na 10-lecie powstania serialu ma wyjść wersja w 4K. Mam nadzieję, że projekt nie umarł, bo nie mogę się doczekać. Zremasterowany The Wire oglądało mi się jeszcze lepiej w świetnej jakości obrazu i dźwięku, mimo iż, znam go już całego na pamięć.
http://collider.com/the-shield-4k-conversion-details/

BTW chciałbym, żeby ktoś mógł wyczyścić mi pamięć odnośnie obejrzanych świetnych filmów i seriali, bo coraz to trudniej znaleźć mi coś co naprawdę mi się podoba (nie mówiąc już o zachwycie), a po The Wire I The Shield nie widziałem nic (z seriali) co by się do tych arcydzieł zbliżyło choć trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones