PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 232
oceny
8,1 10 1 6232
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

SPOJLER


Tak mnie zastanawia, nie pokazali w żadnym odcinku pogrzebu Lema, albo coś
przeoczyłem.

ocenił(a) serial na 9
Mateo_SF

było pokazane w p

mucka77777

A widzisz był pogrzeb jednak. Jest 14 minutowy odcinek specjalny zatytułowany wins and losses, pogrzebałem trochę i ledwo znalazłem. Jest tam scena gdy chłopaki Claudette Dutch Corrine i Mara są w kosciele na skromnym pogrzebie i chłopaki kolejno podchodzą do trumny, Shane wychodzi z kościoła jak sobie przypomina ze sam go zabił a Vic otwiera trumne i poprzysięga go pomścić. Są też sceny jak Lem siłuje się na ręke i wygrywa figurkę a także jak są na cmentarzu za dnia i trumna jest świeżo wsunięta do dołu i jeszcze nie zasypana. Polecam.

ocenił(a) serial na 9
Mateo_SF

a skąd pobrałeś ten odcinek specjalny?

ocenił(a) serial na 9
mucka77777

właśnie obejrzałem, dobry odcinek specjalny. Fajne wspomnienia Vica, dobre było siłowanie na rękę. Rozwaliło mnie to jak wszedł ten grubas wielki, żeby sie siłować z Lemem.

mucka77777

Znalazełm na torrentz.eu, wpisz tam The Shield Winandlosses czy jakoś tak, z tym że napisów do tego nie ma. Ale odcinek jest bardzo wazny moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9
Mateo_SF

już obejrzałem, zobacz post wyżej wypowiedziałem się na temat odcinka, spytałem się gdzie można ściągnąć ,bo nie mogłem znaleźć, ale chwilę potem znalazłem.

mucka77777

Wiem, nie zauwazyłem od razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones