PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 229
ocen
8,1 10 1 6229
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

Oglądam właśnie sezon 4 i zastanawiam się jak można było wpaść na taki poroniony pomysł aby w napisach spolszczać angielskie imiona: Vic - Wik, Matthew - Mateusz, Peter - Piotr, Danny - Danka. Masakra.

Jaco80

jeszcze nie oglądałem serialu ale chyba nie obejrzę bo takie rzeczy mnie irytują

h4r

Spoko, tak jest mniej więcej tylko w 1 połowie 4 sezonu, reszta ok. Zresztą można spróbować poszukać innych napisów.

Jaco80

g00d ;]

ocenił(a) serial na 10
Jaco80

Też mnie to dotknęło. Chyba pierwszy raz spotkałem się z takim durnym pomysłem. Wik jeszcze można było przełknąć, ale przy "Mateuszu" to mnie szlag trafił.

ocenił(a) serial na 9
Jaco80

Mnie najbardziej rozwaliła "Andzia" :D

Jaco80

Jak to zobaczyłem, to normalnie padłem :D Trochę to denerwowało, bo przy smutnych kwestiach kiedy wypadało imię "Danka" albo jakieś inne spolszczone imię, miałem poczucie zażenowania... Ale na szczęście tak jest tylko w 4 sezonie i to chyba nie całym, więc nie ma co porzucać ochoty na obejrzenie tego genialnego serialu.

damzian

"miałem poczucie zażenowania..." u mnie to samo!

ocenił(a) serial na 10
Jaco80

Chodzi Ci o te napisy od caluna? Czy jak mu tam, ja w sieci nie znalazłem innych, może jest tylko pierwszy sezon od grupy hatak, ale ten gość musiał chyba tłumaczyć ze słuchu. Bez kitu, pomija niektóre kwestie, zmienia sobie dowolnie dialogi, a te imiona to też hit.

ocenił(a) serial na 10
Jaco80

Dokładnie, to było mega wnerwiające. Dajcie spokój Andzie i Mateusz... Oglądam teraz piąty sezon a serial jest świetny!

ocenił(a) serial na 9
Jaco80

przecież te "tłumaczenia" robią amatorzy. Tyle razy już się za głowę łapałem, że od kilku lat oglądam tylko z napisami angielskimi, bo już mnie twarz boli od facepalmów

ocenił(a) serial na 9
Jaco80

Też mnie to z deczka irytowało, ale najbardziej rozwaliło mnie wtrącenie w jakimś miejscu w napisach autora, że "do tego imienia akurat nie mam polskiego odpowiednika". I dzięki Bogu, że tego odpowiednika nie miał ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones