PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114052}

Świat gliniarzy

The Shield
8,1 6 229
ocen
8,1 10 1 6229
Świat gliniarzy
powrót do forum serialu Świat gliniarzy

Jeżeli oglądało się tak dobre seriale jak:
Brygada ratunkowa (tam też było o policji) czy Gliniarze z Southland ??

Szczególnie ten drugi który uważam za jeden z lepszych o Policji,i czy chociaż jest trochę podobny do Southlanda ??

Jest jeszcze taki serial Zaprzysiężeni warto jego też oglądać ??.

MaXXi

Nie oglądałem seriali które wymieniłeś ale wiem jedno, The Shield to najlepszy serial jaki do tej pory oglądałem, a widziałem ich sporo.

ocenił(a) serial na 8
Mateo_SF

Właśnie jestem po drugim odcinku drugiego sezonu i całkiem całkiem, nie jest to taka półka jak Gliniarzy z Southlandchoć można spekulować że to właśnie Southland wzorował się na The Shield. Ale co jak co w Southland wyszło im to znacznie lepiej.

MaXXi

Jak obejrze to dam znac co sadze ;)

ocenił(a) serial na 10
MaXXi

Przecież Southland to schemat na schemacie, kilka może i więcej bardzo ciekawych historii, ale nie zmienia to faktu, że to czysty procedural, a takie seriale nigdy w pełni dobre nie będą. The Shield też się takowym może wydawać na początku, ale to tylko pozory, później rozwija się faktyczna fabuła, wszystko ma później sens i nic nie jest zbędne. Tak jak miałbym porównywać, to pojadę największym klasykiem - Southland jest niezłym serialem, ale przy The Shield, to jak maluch przy Ferrari. Zapewne nie przekonam Cię, skoro tak bardzo go lubisz i zapewne będziesz go bronił ile sił, ale najlepszym argumentem będzie po prostu sam serial. Tylko mam nadzieję nie zrezygnujesz za szybko, The Shield zasługuje na poznanie całej historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones